Podrobné vyhledávání ve všech kategoriích  

Výhodné balíčky

Náhodný tip


Novinky InfoČesko



Počasí v ČR

meteopress.cz meteopress.cz

Úvod - Sport - Beskydy - Skibusy - Dolní Lomná - SKI BUS SEVERKA


Upravit informace | Vložit novinku | Vložit akci | Tisknout

SKI BUS SEVERKA

Informace garantovaná majitelem/správcem
Místo:Severka, Dolní Lomná
Adresa:č.p. 277, 739 82 Dolní Lomná
Mobil:+420 603 516 870
Email:ski(zavináč)severka(tečka)eu
WWW:http://zima.severka.eu/dopravni-spojeni/22...
GPS:49°31'30,685"N, 18°42'33,572"E
Pro detail klikni (ortofotomapa)
Zobrazení na mapě

Fotografie (2)[Zobrazit náhledy]

Provoz Skibusu Severka za příznivých sněhových podmínek. Vypravován bude z Havířova.

PROVOZNÍ DOBA

Ski bus je v zimě v provozu káždý víkend, pokud je v provozu SKI AREÁL SEVERKA.
Při zájmu o Skibus nutno napsat den předem do 21:00 sms na číslo 732 571 694 ve formátu: chci skibus z (místo stanovište v trase Ski busu) a počet osob. Pokud nebude minimálně 5 objednaných osob, tak skibus nepojede.

JÍZDNÍ ŘÁD

  • 6:45 Havířov, Vlakové nádraží
  • 6:49 Havířov, Městský Úřad
  • 6:51 Havířov, Obchodní dům Elán
  • 6:52 Havířov, Nemocnice
  • 6:53 Havířov, Suchá, zastávka Sídliště
  • 7:08 Orlová, STS
  • 7:12 Orlová, Pošta (směr nemocnice)
  • 7:15 Orlová, Nemocnice (na Masarykově třídě)
  • 7:30 Karviná, Vlakové Nádraží
  • 7:35 Karviná, Bazén
  • 7:37 Karviná, Slezská Univerzita
  • 7:40 Karviná, Tesco, Autobusová zastávka
  • 8:00 Český Těšín, Autobusové stanoviště (možnost domluvit počkání na vlakový přípoj z Ostravy)
  • 8:10 Třinec, Vlakové nádraží
  • 8:15 Třinec, Slovan
  • 8:30 Návsí, Vlakové nádraží
  • 8:35 Jablunkov, Městský Úřad
  • 8:45 Dolní Lomná, Restaurace Mánes (u Areálu Matice Slezské)
  • 8:50 Ski Areál Severka

  • Zpět odjíždí Skibus 15 minut po ukončení provozu.

CENÍK

Jízda autobusem pro hosty Ski areálu Severka s celodenním skipasem zdarma.

ZDROJ INFORMACÍ: http://zima.severka.eu


V okolí 10 km najdete


1,2 km
TURISTICKÁ CHATA SEVERKA DOLNÍ LOMNÁBeskydy / Dolní Lomná
Kapacita bez přistýlek: 53, v ceně od 220 Kč (osoba/noc)

3,6 km
HOTEL GRŮŇ MOSTY U JABLUNKOVABeskydy / Mosty u Jablunkova
Kapacita bez přistýlek: 47, v ceně od 490 Kč do 1200 Kč (osoba/noc)

4,7 km
PENZION NA KAMYNCU - JABLUNKOVBeskydy / Jablunkov
Kapacita bez přistýlek: 18, v ceně od 550 Kč do 1000 Kč (osoba/noc)

6,7 km
RIDECZECH GUESTHOUSE JABLUNKOVBeskydy / Jablunkov
Kapacita bez přistýlek: 9, v ceně od 200 Kč (osoba/noc)
Města a obce
2,5 km DOLNÍ LOMNÁ
3,1 km MOSTY U JABLUNKOVA
5,2 km HORNÍ LOMNÁ
5,3 km BOCANOVICE
6,7 km JABLUNKOV
6,8 km MILÍKOV
7,5 km KOŠAŘISKA
7,7 km PÍSEK
[Další... (4)]
Stravování a zábava
6,0 km PIVOVAR LOMŇAN HORNÍ LOMNÁ
6,8 km PIZZERIA VERDI - JABLUNKOV
6,9 km VINÁRNA A RESTAURACE POD RYNKEM - JABLUNKOV
Historické zajímavosti
2,5 km MATICE SLEZSKÁ - Národopisný areál v Dolní Lomné
3,8 km JABLUNKOVSKÉ ŠANCE
5,2 km KOSTEL POVÝŠENÍ SVATÉHO KŘÍŽE HORNÍ LOMNÁ
8,9 km DŘEVĚNÝ KOSTEL SV. CYRILA A METODĚJE V HRČAVĚ
Přírodní zajímavosti
2,7 km PP POD HÁJENKOU KYČERA V MOSTECH U JABLUNKOVA
4,3 km NPR MIONŠÍ V BESKYDECH
6,3 km PP KYČMOL
Technické zajímavosti
1,9 km ROZHLEDNA TETŘEV - DOLNÍ LOMNÁ
Kultura
2,6 km LOMŇANSKÉ MUZEUM V DOLNÍ LOMNÉ
6,7 km KINO MÍR JABLUNKOV
6,9 km VÝSTAVNÍ SÍŇ V JABLUNKOVĚ
7,1 km MUZEUM BIBLE V JABLUNKOVĚ
Turistika
1,0 km VRCH SKALKA
1,2 km KOSTELKY
3,2 km NAUČNÁ STEZKA MIONŠÍ
3,5 km VELKÝ POLOM
4,6 km MUŘINKOVÝ VRCH
5,1 km STUDENIČNÝ
5,3 km KOZUBOVÁ
6,5 km GIROVÁ VE SLEZSKÝCH BESKYDECH
[Další... (5)]
Sport
266 m SKI AREÁL SEVERKA
1,7 km KOUPALIŠTĚ V DOLNÍ LOMNÉ
3,3 km MINIAQUAPARK V MOSTECH U JABLUNKOVA
3,7 km ZÁBAVNÍ AREÁL MOSTY U JABLUNKOVA
3,7 km SKI AREÁL MOSTY U JABLUNKOVA
3,7 km BOBOVÁ DRÁHA V MOSTECH U JABLUNKOVA
3,8 km BĚŽECKÉ TRASY - MOSTY U JABLUNKOVA, GIROVSKÁ MAGISTRÁLA
4,1 km RODINNÁ STÁJ DOLNÍ LOMNÁ
[Další... (9)]
Obchod a služby
3,1 km INFORMAČNÍ CENTRUM - MOSTY U JABLUNKOVA
5,0 km LÁZNĚ EXCELSIOR HORNÍ LOMNÁ
6,0 km WELLNESS SLUŽBY HOTELU POD KYČMOLEM V HORNÍ LOMNÉ
6,8 km TANDEM RUCKI JABLUNKOV
6,8 km CYKLO SERVIS LIPOWSKÝ V JABLUNKOVĚ
7,0 km JABLUNKOVSKÉ CENTRUM KULTURY A INFORMACÍ
7,1 km STUDIO RELAX JABLUNKOV
7,7 km TANDEM RUCKI NÁVSÍ
  Další možnosti regionu ... Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou.



Komentáře k článku

Zatím nebyly k článku napsány žádné komentáře.
Přidejte vlastní komentář k tomuto článku
Vážení návštěvníci, komentáře k místu smí vkládat každý a bez přihlášení. Smyslem komentářů je předání dojmu či tipů ostatním. Nejedná se o chatovou místnost. Prosíme všechny přispívající o slušnost a věcnost. Vyhrazujeme si právo smazat příspěvky nesouvisející s tématem a příspěvky nesmyslné. Taktéž si vyhrazujeme právo rušit příspěvky porušující zákony ČR, vulgární, spamující, urážející, pomlouvající, nerespektující soukromí ostatních, příspěvky nezákonné, propagující jakoukoliv nesnášenlivost, diskriminaci či skrytou reklamu. Odesláním komentáře dáváte souhlas k uveřejnění Vaší IP adresy na serveru InfoCesko.cz. Vaše jméno či nick nesmí zneužít jméno známé osoby.
Redakce neodpovídá za obsah diskusních příspěvků.
Text komentáře:
Jméno:   Email (nepovinné):
CAPTCHA imageZadejte výsledek:


Beskydy

Přihlášení
Login
Heslo


TOPlist
O projektu | Kontakty | Napište nám | Ceník reklamy | Ochrana osobních údajů | Partneři | Ikona pro zpětný odkaz