Podrobné vyhledávání ve všech kategoriích  

Výhodné balíčky

Náhodný tip


Novinky InfoČeskoPočasí v ČR

meteopress.cz meteopress.cz

Úvod - O projektu InfoČesko (www.infocesko.cz)


Tisknout

O projektu InfoČesko (www.infocesko.cz)

Informace garantovaná majitelem/správcem
Email:info(zavináč)infocesko(tečka)cz
WWW:http://www.infocesko.cz
Odpovědná osoba:its Beskydy, s.r.o.

INFORMACE O InfoČesko (www.infocesko.cz)

 • Charakteristika
  InfoČesko nabízí celou řadu příležitostí pro využití volného času, poznávání, aktivní dovolenou a relaxaci v České republice. Tematická šíře portálů (památky, zajímavosti, trasy, kulturní a sportovní zařízení, ubytovací a stravovací služby atd.) umožňuje návštěvníkům plánování využití volného času a zlepšení jejich osobního poznání Čech a Moravy. InfoČesko popisuje více než 6.000 historických, přírodních a technických památek, tras, zajímavostí, 260 ubytovacích zařízení s modulem pro odbavení poptávek ubytování. Spolupracuje s více než 330 informačními centry, kulturními zařízeními, muzei, hrady a zámky, zoologickými zahradami a dalšími subjekty nejen z oblasti cestovního ruchu (Správa CHKO, ČSOP, Horská služba).

  InfoČesko (www.infocesko.cz) popularizuje území České republiky s důrazem na místní zajímavosti a širokou nabídku služeb.

  Pestrá nabídka služeb je obohacena kulturními a sportovními akcemi, tipy na výlet, výhodnými nabídkami ubytování, Last Minute a informacemi o České republice.

  Obliba InfoČesko roste i pořádáním sezonní akce Lyžování v České repulice, kterou doprovází také tištěný katalog.

  InfoČesko splňuje nároky klientů na rychlý výběr trávení prodlouženého víkendu a přibližuje veřejnosti i „zapomenuté“ lokality České republiky, které nejsou běžně propagovány (viz. spolupráce s obcemi a městy).

 • AUDIT NÁVŠTĚVNOSTI
  - zcela veřejné statistiky. Za rok 2009 eviduje portál InfoČesko, dle auditu TopList, 1.100.000 návštěv a odbavil 2100 elektronických poptávek ubytování pro 250 prezentovaných ubytovacích zařízení.
 • Propagace: Prima TV, PRÁVO, DNES, Deníky VLP, Evropa 2, Impuls, Frekvence 1, rádio Orion, rádio Čas, Valašské Království, zpravodaje měst a obcí, reklamní systém ETARGET.
 • Spolupráce s InfoČesko Vám přináší zlepšení „viditelnosti“ na Internetu a zvýšení návštěvnosti Vaši vlastní webové prezentace. Prezentací na portálu InfoČesko vylepšujete svou pozici ve výpisech výsledků vyhledávání na serverech jako jsou např. Google.cz, Seznam.cz, Centrum.cz a dalších.


Správce projektu InfoČesko je společnost its Beskydy, s.r.o. se sídlem ve Frýdlantě nad Ostravicí 739 11MÁTE ZÁJEM SE PREZENTOVAT NA InfoČesko (www.infocesko.cz)?

Ceníky a potřebné informace najdete zde.

IKONA PRO VÁS

Budeme rádi, když nás podpoříte a návštěvníkům svých stránek tak dáte zajímavý tip. Použít můžete tuto ikonu:Ikonu našeho serveru umístíte na své stránky vložením tohoto kódu:

<a href="http://www.infocesko.cz" target="_blank"><img src="http://www.infocesko.cz/images/dsgn/infocesko-cestovani.gif" border="0" width="89" height="31" alt="InfoČesko – ubytování, dovolená, aktivita, poznávání, relaxace v ČR" /></a>

Textový odkaz:
<a href="http://www.infocesko.cz" target="_blank">InfoČesko – ubytování, dovolená, aktivita, poznávání, relaxace v ČR</a>

Děkujeme za Vaši přízeň
its Beskydy, s.r.o.


Beskydy

Přihlášení
Login
Heslo


TOPlist
O projektu | Kontakty | Napište nám | Ceník reklamy | Ochrana osobních údajů | Partneři | Ikona pro zpětný odkaz