Podrobné vyhledávání ve všech kategoriích  

Výhodné balíčky

Náhodný tip


Novinky InfoČeskoPočasí v ČR

meteopress.cz meteopress.cz

Úvod - Sport - Lužické hory a Liberecko - Plavání a vodní sporty - Hrádek nad Nisou - SPORTOVNÍ AREÁL KRISTÝNA


Upravit informace | Vložit novinku | Vložit akci | Tisknout

SPORTOVNÍ AREÁL KRISTÝNA

Negarantovaná informace
WWW:http://www.hradek.cz/kristyna
Pro detail klikni
Zobrazení na mapě

Celý areál je ukryt v krásném prostředí mladého lesa v těsné blízkosti vodní plochy. Naleznete zde podmínky pro koupání, surfování i provozování dalších vodních sportů. Vodní plocha má přibližně 14 hektarů, největší hloubka je 28 m. Ke slunění jsou připraveny písčité a travnaté pláže. Jezero leží uprostřed zeleně a dny strávené na jeho břehu jistě prožijete v příjemné pohodě. Na své si zde přijdou i rybáři. Děti zde mají dostatek místa ke svým hrám. Pro dospělé nebude těžké dětem připravit pestrý program ani v případě zhoršeného počasí. Konají se zde sportovní akce (pravidelný turnaj v plážovém volejbale, soutěže potápěčů, kynologů, akce jachetního oddílu), setkání podnikatelů či jiných zájmových skupin, pořádají se zde různá školení. Možnosti stravování ve dvou restauracích přímo na pláži. Na plážích naleznete také stánky s rychlým občerstvením.

Poloha:
Rekreační areál Kristýna v Hrádku nad Nisou se nachází v severní části okresu Liberec, nedaleko místa, kde se setkávají hranice České republiky, Německa a Polska. Nejbližším městem je Hrádek nad Nisou. Hrádek nad Nisou je snadno dostupný jak osobním automobilem, tak autobusem nebo vlakem. Na Kristýnu se dostanete z Hrádku nad Nisou po silnici vedoucí k hraničnímu přechodu do Polska a Německa. Vzdálenost od města je necelých 1,5 km. Vzhledem k tomu, že je instalováno nové dopravní značení, není těžké areál najít. Areál je umístěn na břehu stejnojmenného jezera. Komplex tvoří budova restaurace, chatky, prostor pro stany a karavany. Pláž je jen několik kroků.


V okolí 10 km najdete

Města a obce
HRÁDEK NAD NISOU
Historické zajímavosti
KOSTEL SV. BARTOLOMĚJE V HRÁDKU NAD NISOU
CHRÁM POKOJE V HRÁDKU NAD NISOU
RADNICE V HRÁDKU NAD NISOU
HOTEL U JELENA V HRÁDKU NAD NISOU
HRAD A ZÁMEK GRABŠTEJN
Přírodní zajímavosti
REKREAČNÍ AREÁL KRISTÝNA U HRÁDKU NAD NISOU
Technické zajímavosti
HORNÍ SEDLO U HRÁDKU NAD NISOU – OPEVNĚNÍ VZ. 37
Turistika
HRÁDEK NAD NISOU – PLESKOTSKÝ MLÝN
Obchod a služby
INFORMAČNÍ CENTRUM - HRÁDEK NAD NISOU
  Další možnosti regionu ... Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou.Komentáře k článku

Zatím nebyly k článku napsány žádné komentáře.
Přidejte vlastní komentář k tomuto článku
Vážení návštěvníci, komentáře k místu smí vkládat každý a bez přihlášení. Smyslem komentářů je předání dojmu či tipů ostatním. Nejedná se o chatovou místnost. Prosíme všechny přispívající o slušnost a věcnost. Vyhrazujeme si právo smazat příspěvky nesouvisející s tématem a příspěvky nesmyslné. Taktéž si vyhrazujeme právo rušit příspěvky porušující zákony ČR, vulgární, spamující, urážející, pomlouvající, nerespektující soukromí ostatních, příspěvky nezákonné, propagující jakoukoliv nesnášenlivost, diskriminaci či skrytou reklamu. Odesláním komentáře dáváte souhlas k uveřejnění Vaší IP adresy na serveru InfoCesko.cz. Vaše jméno či nick nesmí zneužít jméno známé osoby.
Redakce neodpovídá za obsah diskusních příspěvků.
Text komentáře:
Jméno:   Email (nepovinné):
CAPTCHA imageZadejte výsledek:

Beskydy

Přihlášení
Login
Heslo


TOPlist
O projektu | Kontakty | Napište nám | Zákaznická zóna | Ceník reklamy | Ochrana osobních údajů | Cookies | Partneři | Ikona pro zpětný odkaz