Podrobné vyhledávání ve všech kategoriích  

Výhodné balíčky

Náhodný tip


Novinky InfoČeskoPočasí v ČR

meteopress.cz meteopress.cz
TOPlist
Akce


Rock for People
Rock for People

Festival
Kdy: 12.06.2024, do: 15.06.2024
Kde: Hradec Králové, Park 360
Hradecko a Podzvičínsko
Hradec Králové

Populární hudební festival Rock for People je nejlepším startem léta pro všechny milovníky rockové hudby. Odehrává se každoročně v Hradci Králové a svým návštěvníkům nabídne už příští týden během čtyř dnů velké koncerty známých hvězd, ale i doprovodný program. Mezi letošní taháky patří The Prodigy, The Offspring, Avril Lavigne i skupina Pendulum. Na co všechno se můžete těšit?

Festival Rock for People začíná ve středu 12.6. a končí v sobotu 15.6. Máte tedy celé čtyři dny na spousty zábavy, workshopů, ale i zajímavých vystoupení a přednášek známých tváří. Zatímco večer si budete užívat především koncerty zahraničních i českých hvězd, přes den si můžete zacvičit ranní jógu, poslechnout atraktivní diskuse, rozhovory Čestmíra Strakatého či Lukáše Hejlíka a zhlédnout divadlo, artistické výkony známého souboru Cirk La Putyka, módní přehlídky i sofistikované shows. Nebude chybět ani módní a zkrášlovací koutek, kde vylepšíte svůj festivalový look, nebo gastro zóna s vybraným občerstvením. To nabídne pořádně nadupané burgery, vysmažené langoše, španělskou paellu, pizzu, asijskou i indickou kuchyni a na závěr sladké potěšení v podobě churros, trdelníku a lahodné zmrzliny.
Těšit se můžete také na skvělou odpočinkovou Ploom zónu, ve které bude na festivalové návštěvníky čekat celodenní program od talků a rozhovorů s mnoha zajímavými osobnostmi, přes akustické koncerty až po DJs. Těšit se můžete na umělce Maxima Havlíčka, rapperku Sharlotu Blakk, hudebníka Karla Havlíčka, zpěváka Marcella a mnoho dalších. Akci bude moderovat známý moderátor Evropy 2 Petr Říbal. Návštěvníci se budou moci zastavit na dobrý drink, posedět, odpočinout si a zároveň vyzkoušet zařízení Ploom X. Tak se nezapomeňte zastavit a zrelaxovat se, abyste vydrželi na afterparty.


Cena: neuvedena


Organizátor: Agentura Ameba Production

Další informace lze stáhnout zde (Ploom_.jpg)
.

Soubor zaslal zadavatel akce. Neneseme zodpovědnost za kvalitu nebo případnou škodlivost těchto dat.


O projektu | Kontakty | Napište nám | Zákaznická zóna | Ceník reklamy | Ochrana osobních údajů | Cookies | Partneři | Ikona pro zpětný odkaz