Podrobné vyhledávání ve všech kategoriích  

Výhodné balíčky

Náhodný tip


Novinky InfoČeskoPočasí v ČR

meteopress.cz meteopress.cz

Beskydy

Přihlášení
Login
Heslo


TOPlist

Upravit informace | Vložit novinku | Vložit akci |

Komentáře k článku
Reakce na komentář Edity z Prostějova - Kostelce na Hané. Do areálu Mosty u Jablunkova jezdím od svých dětských let (mám 43 let) a to jak na lyže, tak na bobovou dráhu. Jezdí tam i mnoho mých přátel a známých. Nezažila jsem tam za ty roky žádnou újmu na zdraví kohokoli. Naopak, vždy se tam velmi příjemně s rodinou zrelaxujeme a s obsluhou jsme také neměli nikdy problém. Zítra otvírají v 10h sjezdovku, takže se už moc těšíme na novoroční lyžovačku ;-).
31.12.2014, Ivon P. z Karviné (109.231.160.146)
Zdravím Ano, na všechny atrakce je bezbariérový přístup (kromě lanového centra). děkuji, srdečně zveme.
18.07.2011, Martynková (88.102.143.40)
Dobrý den,prosím vás je do vašeho areálu vhodný přístup pro invalidní vozík?Děkuji
18.07.2011, Přibylová Zdeňka (85.70.208.113)
Vážená pani Edito z Prostějova - Kostelce na Hané Bývá dobrým zvykem, když něco chci kritizovat, zveřejnit své jméno. Pro naprosto lživý článek o našem areálu zvažujeme s našim právním zástupcem podat na Vás trestní oznámení pro pomluvu a šíření lživých informací a poškozování dobrého jména nás jako provozovatele bobové dráhy a dalších atrakcí ve SKI areálu Mosty u Jablunkova. Je pravdou, že jste v našem areálu byli a že se Vašemu manželovi stala nepříjemná nehoda, že v závěru sjezdu na bobové dráze do něj narazil v plné rychlosti vozík řízený neznámou osobou (bezprostředně poté, co zjistil, že nehodu zavinil, zbaběle z areálu utekl. V té době jsem konal základní povinnost - zajišťoval záchrannou službu pro zraněnou osobu). Nás takové nepříjemnosti mrzí, mrzí nás rovněž každé zranění, které si návštěvník v našem areálu způsobí. Daleko víc zranění evidujeme během zimního lyžování, rovněž evidujeme nějaká zranění v průběhu letní sezony, vždy je to zapříčiněno vinou jednotlivých návštěvníků. Jako provozovatelé neneseme žádnou vinu na Vaši nehodě. Každý návštěvník, který využívá jakoukoliv atrakci, využívá ji na vlastní nebezpečí, je povinen se seznámit s provozním řádem a tento provozní řád dodržovat. Nad rámec provozních řádů ještě osobně obsluha všech atrakcí osobně každého klienta krátce proškolí. Stejně tomu bylo i ve Vašem případě i v případě pachatele, který způsobil Vašemu manželovi zranění. Nedodržel provozní řád - v závěru jízdy nebrzdil. Předmětem možnosti podání na Vás trestního oznámení je fakt, že lživě tvrdíte, že denně vyjíždí k tomuto místu záchranná služba a policie, že není absolutně žádná bezpečnost a poučení zákazníků o bezpečnosti, a že vedle ležela 15ti letá holka, která za jízdy z vozíku vypadla a letěla 50 metrů. Všechny naše atrakce jsou naprosto bezpečné za předpokladu, že se dodržují provozní předpisy.
14.07.2011, Ředitel společnosti SKI Beskydy - Alois Martynek (193.85.18.116)
Rozhodně nedoporučujeme !!!!!! zažili jsme tam katastofu. Vše vypadá nádherně, spousta atrakcí, spoustu rodin s malými dětmi, prostě nádhera. Bobová dráha, která se nachází v tomto areálu je otázkou času, kdy zde příjde někdo o život. Samotní jsme byli těmi, kteří zažili zadní náraz v plné trychlosti ze zadu dalším vozíkem. Pán, který vozíkl řídil neovládl řízení a už to bylo. Díky pohotové reakci jednoho z návštěvníků vše dopadlo dobře. Manžela stejně odvezla rychlá. Po jednodenním pobytu v nemocnici byl propuštěn. Vedle ležela 15 ti letá holka, která z vozíku za jízdy vypadla a letěla 50 metrů. Je skoro pravidlem, že denně vyjíždí k tomuto místu záchranná služba a policie. Divím se, že ještě provozovatel areálu nebyl potrestán, ale čas vše ukáže. Nejen, že není absolutně žádná bezpečnost a poučení zákazníků o bezpečnosti, nejhorší bylo, že manžel se kymácel k zemi a žádná pomoc. V místě kde je tolik malých dětí nic, ani jeden ubohý zdravotník. Jen tam chodil nějaký pán s tužkou a říkal, že je vše v pořádku. Doufám, že tímto člínkem aspoň trochu poukáži na nebezpečí tohoto místa a budu tak varovat další nadšené návštěvníky.
08.07.2011, Anonym (46.33.112.7)
Prostě paráda!Pokud se chcete vy a vaše děti vyřádit a nevadí vám utratit nějakou kačku,vřele doporučuji!!
20.07.2008, Aleš V. (88.101.124.232)
bylo by super,kdyby byly překážky pro biky,v zimně i pro snb
26.11.2007, lukas (213.194.192.162)
O projektu | Kontakty | Napište nám | Zákaznická zóna | Ceník reklamy | Ochrana osobních údajů | Cookies | Partneři | Ikona pro zpětný odkaz