Podrobné vyhledávání ve všech kategoriích  

Výhodné balíčky

Náhodný tip


Novinky InfoČeskoPočasí v ČR
meteopress.cz meteopress.cz

Lyžařské areály a střediska, aktuální sněhové podmínky i-Skiservis

Beskydy

Přihlášení
Login
Heslo


TOPlist
Akce


Martino Hammerle - Bortolotti v jízdárně zámku Valtice
Martino Hammerle - Bortolotti v jízdárně zámku Valtice

Koncert
Kdy: 24.6.2018
Čas: 16:00 - 17:00
Kde: Valtice, ZÁMEK VALTICE
Břeclav a Pálavské vrchy
Valtice

V neděli 24. června 2018 nás ve Valticích čeká velkolepý koncert se stovkou účinkujících. Po minulých úspěšných koncertech zde již počtrnácté vystoupí operní pěvec rakousko-italského původu Martino Hammerle-Bortolotti. Recitály tohoto neobyčejně všestranného a charismatického umělce s jedinečným hlasem přinášejí vždy mimořádný hudební zážitek a už léta mají své stálé příznivce.

Pozvání přijal také Jihlavský smíšený pěvecký sbor Melodie se sbormistrem Pavlem Salákem a vůbec poprvé zde vystoupí Moravská filharmonie Olomouc s dirigentem Petrem Šumníkem.
Na programu jsou slavné árie a sbory z italských a českých oper. Závěr koncertu navazuje na loňské vystoupení, kdy poprvé zazněla ukázka ze zapomenuté opery Templáři na Moravě od Karla Šebora. Tentokrát mají posluchači možnost slyšet grandiózní "Templářský pochod" z této opery jako moravskou premiéru. Partitura pochodu obnáší kromě velkého orchestru a sboru i četné trubky, čímž je slavnostní atmosféra koncertu zajištěna.

Koncert bude uspořádán od 16.00 hod. v jedinečném prostředí impozantní zámecké jízdárny, která je po náročné rekonstrukci spolu s obnoveným zámeckým divadlem součástí Národního centra divadla a tance. Jízdárna je jedním z největších historických sálů v naší zemi, k osvětlení slouží masívní lustry z pravého českého křišťálu.

Vstupenky za 280 Kč (v den koncertu 330 Kč) jsou již nyní v prodeji v Turistickém informačním centru ve Valticích. Tel.: 519 352 978, 734 256 709. E-mail: tic@valtice.eu.


Cena: 280 Kč (v den koncertu 330 Kč)


E-mail: tic@valtice.eu

Organizátor: Město Valtice

Další informace lze stáhnout zde (Martino_Hammerle_-_Bortolotti.jpg)
.

Soubor zaslal zadavatel akce. Neneseme zodpovědnost za kvalitu nebo případnou škodlivost těchto dat.


O projektu | Kontakty | Napište nám | Ceník reklamy | Ochrana osobních údajů | Partneři | Ikona pro zpětný odkaz