Podrobné vyhledávání ve všech kategoriích  

Výhodné balíčky

Náhodný tip


Novinky InfoČeskoPočasí v ČR

meteopress.cz meteopress.cz

Úvod - Sport - Brno a okolí - Ostatní - Ořechov - PAINTBALL REAL WAR V OŘECHOVĚ U BRNA


Upravit informace | Vložit novinku | Vložit akci | Tisknout

PAINTBALL REAL WAR V OŘECHOVĚ U BRNA

Negarantovaná informace
Mobil:+420 604 253 828
Email:info(zavináč)paintball-brno(tečka)cz
WWW:http://www.paintball-brno.cz
Pro detail klikni
Zobrazení na mapě

Rozloha cca 18 000 m2. Bývalá vojenská základna protivzdušné obrany posloužila jako základní stavební kámen k vybudování čistě přírodního paintballového hřiště, které díky kombinaci vojenského terénu a umělých překážek poskytuje reálný zážitek ze hry. Hřiště je dostatečně členité a různorodé, nechybí zákopy, valy, úkryty, střílny či bunkry. Součástí hřiště je i pozorovací kopec, ze kterého lze z bezpečné vzdálenosti pozorovat veškeré dění na hřišti, třeba v roli diváka.

Pro vyznavače nevšedních her nabízíme, jako jediní v ČR, možnost zapojení vojenských transportérů přímo do hry. Transportéry jsou řízeny profesionály, kteří plní vaše rozkazy, coby posádky. Z transportérů lze samozřejmě za jízdy střílet či plnit různé mise. Jak taková hra může vypadat, to se dočtete zde.

Celé hřiště je profesionálně osvětleno, takže je možné hrát i v nočních hodinách.

Pro nejmenší (a nejen pro ně) je k dispozici paintballová střelnice, kde si může každý, pod vedením zkušeného instruktora, zastřílet do pohyblivých terčů.

Samotný areál nabízí nebývalé zázemí pro hráče v podobě Army baru (teplá i studená jídla, nápoje), s možností venkovního posezení, ubytovny s kapacitou 40 lůžek či vojenského muzea. Samozřejmostí je i teplá voda, sprchy a toalety. Možnost celovíkendových akcí, včetně stanování, grilování apod. ...

Poloha : Ořechov u Brna, asi 5 km za Carrefourem. IDS Brno, autobus č. 501 (odjezd od Ústředního hřbitova, jízdní řád zde) nebo č. 510 (odjezd od Olympie, jízdní řád zde), výstup - Ořechov, tábor. Parkování pro neomezené množství vozidel přímo v areálu.


V okolí 10 km najdete

Města a obce
OŘECHOV
  Další možnosti regionu ... Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou.Komentáře k článku

Zatím nebyly k článku napsány žádné komentáře.
Přidejte vlastní komentář k tomuto článku
Vážení návštěvníci, komentáře k místu smí vkládat každý a bez přihlášení. Smyslem komentářů je předání dojmu či tipů ostatním. Nejedná se o chatovou místnost. Prosíme všechny přispívající o slušnost a věcnost. Vyhrazujeme si právo smazat příspěvky nesouvisející s tématem a příspěvky nesmyslné. Taktéž si vyhrazujeme právo rušit příspěvky porušující zákony ČR, vulgární, spamující, urážející, pomlouvající, nerespektující soukromí ostatních, příspěvky nezákonné, propagující jakoukoliv nesnášenlivost, diskriminaci či skrytou reklamu. Odesláním komentáře dáváte souhlas k uveřejnění Vaší IP adresy na serveru InfoCesko.cz. Vaše jméno či nick nesmí zneužít jméno známé osoby.
Redakce neodpovídá za obsah diskusních příspěvků.
Text komentáře:
Jméno:   Email (nepovinné):
CAPTCHA imageZadejte výsledek:

Beskydy

Přihlášení
Login
Heslo


TOPlist
O projektu | Kontakty | Napište nám | Zákaznická zóna | Ceník reklamy | Ochrana osobních údajů | Cookies | Partneři | Ikona pro zpětný odkaz