Podrobné vyhledávání ve všech kategoriích  

Výhodné balíčky

Náhodný tip


Novinky InfoČeskoPočasí v ČR

meteopress.cz meteopress.cz

Úvod - Sport - Plzeňsko - Sportovní areály a haly - Plzeň - MĚSTSKÁ SPORTOVNÍ HALA V PLZNI


Upravit informace | Vložit novinku | Vložit akci | Tisknout

MĚSTSKÁ SPORTOVNÍ HALA V PLZNI

Negarantovaná informace
Adresa:Úslavská 75, 326 00 Plzeň
Telefon:+420 377 444 827, 377 443 233
Email:info(zavináč)tjloko-plzen(tečka)cz
WWW:http://www.tjloko-plzen.cz
GPS:49°44'16,832"N, 13°23'54,144"E
Pro detail klikni (ortofotomapa)
Zobrazení na mapě

Na západě Čech se jedná o největší a především nejkvalitnější sportovní plochu. Kapacita haly při konání sportovních akcí je 1260 sedících a přibližně 400 stojících diváků. K vybavení haly patří také prostorná tělocvična (rozcvičovna), zápasovna a posilovna, samozřejmostí je dostatečný počet šaten s vlastním hygienickým zařízením.

Možnosti sportovní haly jsou ale velice rozmanité, kromě provozování tradičních sportů (basketbal, házená, volejbal, tenis, šerm, zápas atd.) mohou být prostory využívány také pro konání různých kulturních akcí.

HLAVNÍ SÁL
Hlavní hrací plocha je díky svým rozměrům 49 x 28 m a kvalitou palubovky využívána jednak tradičními sporty jako jsou basketbal, házená, fotbal, volejbal, ale i těmi netradičními jako jsou např. florbal nebo ultimate frisbee. Kapacita haly při konání sportovních akcí je 1260 sedících a přibližně 400 stojících diváků. Nabízí také konání kulturních a dalších akcí.

TĚLOCVIČNA
Univerzální tělocvična, kterou lze rozdělit na dvě téměř identické části, tím pádem mohou v rozcvičovně cvičit dvě skupiny nezávisle na sobě. Pro její universálnost je využívána školami, sportovními kluby, ale i veřejností, která zde nachází široké spektrum vyžití pro fotbal, volejbal, basketbal, korfbal, florbal a další sporty.

POSILOVNA
Posilovna je k dispozici jak pro sportovní kluby a oddíly, které navštěvují Městskou sportovní halu, tak i pro širokou veřejnost. V ceně je zahrnuta i šatna a osprchování.

TENIS
Jednou ze součástí sportovního areálu TJ Lokomotiva Plzeň jsou antukové Tenisové kurty, které jsou v provozu v letních měsících květen až říjen od 700 do 2100 hodin 7 dní v týdnu.

V období zimních měsíců se nabízí tenisové haly dvou druhů povrchů: Antuka - 3 kurty, které jsou překryty zcela novou nafukovací halou s výborným osvětlením a regulovatelnou teplotou a Koberec - 1 kurt překryt pevnou halou jejíž součástí je samostatné sociální zařízení, šatna, dámský a pánský sprchový kout. V provozu jsou obě haly v období zimních měsíců každý všední den od 6.00 do 24.00 a o víkendech a svatcích od 8.00 do 22.00. V ceně je zahrnuta šatna včetně osprchování, součástí tenisových hal je bar s občerstvením.

PETANGUE
Po vyčerpávajícím tenisovém boji můžete příjemně relaxovat a zahrát si petanque na nově postaveném hřišti.

BEACH AREÁL
Jeho základem je plocha o rozměrech 43 m x 32,5 m. Tento prostor je pokryt speciálním plážovým pískem, který je doporučován pro beachové sporty jako jsou beach volejbal, beach házená a beach fotbal. V areálu plážových sportů je k dispozici občerstvení v podobě nealkoholických i alkoholických nápojů, něco malého k snědku, káva, čaj a mnoho dalších tradičních pamlsků. Pro zřejmě nejznámější sport beach volejbal jsou k dispozici 3 kurty ideálních rozměrů, které vyhovují rozměrům mezinárodní beach volejbalové federace. Stejně tak můžeme nabídnout speciální míče, sítě i lajny pro beach volejbal. Příznivci volejbalu (ale i nohejbalu) jistě ocení možnost zahrát si na antukových hřištích v bezprostřední blízkosti Beach areálu.

Poloha :
leží v Plzeňské čtvrti Slovany v Úslavské ulici. Vzdálena je zhruba 10 minut pěšky a 3 minuty jízdy autem z centra města. Je možno využít Městské hromadné dopravy města Plzně (Tramvaj č.2 - směr Slovany - zastávka "Habrmannova", Trolejbus č.12 - směr Božkov - zastávka "Sladkovského").


V okolí 10 km najdete

Města a obce
1,8 km PLZEŇ
7,0 km STARÝ PLZENEC
8,4 km EJPOVICE
8,7 km TŘEMOŠNÁ
Historické zajímavosti
1,6 km FRANTIŠKÁNSKÝ KLÁŠTER S KOSTELEM NANEBEVZETÍ PANNY MARIE V PLZNI
1,8 km KATEDRÁLA SV. BARTOLOMĚJE - PLZEŇ
1,9 km STARÁ SYNAGOGA PLZEŇ
1,9 km CÍSAŘSKÝ DŮM - SÍDLO RUDOLFA II. V PLZNI
1,9 km LIDOVÁ ARCHITEKTURA - PLZEŇ-BOŽKOV
2,1 km VELKÁ SYNAGOGA PLZEŇ
2,4 km MEDITAČNÍ ZAHRADA PLZEŇ
6,7 km ROTUNDA SV. PETRA A PAVLA - STARÝ PLZENEC
[Další... (3)]
Přírodní zajímavosti
4,3 km BOLEVECKÉ RYBNÍKY
4,6 km BORSKÁ PŘEHRADA (ČESKÉ ÚDOLÍ) - PLZEŇ
5,7 km ARBORETUM SOFRONKA PLZEŇ
Technické zajímavosti
1,3 km PIVOVAR PLZEŇSKÝ PRAZDROJ
1,7 km VODÁRENSKÁ VĚŽ - PLZEŇ
1,7 km PLZEŇSKÉ HISTORICKÉ PODZEMÍ
5,0 km SYLVÁNSKÝ VRCH U PLZNĚ - VYHLÍDKOVÁ VĚŽ
8,3 km ROZHLEDNA KRKAVEC
8,7 km KRYTÁ LÁVKA - VEJPRNICE
Kultura
1,2 km DEPO2015 PLZEŇ
1,3 km DIVADLO ALFA - PLZEŇ
1,4 km MUZEUM KNIHTISKU A KNIHY PLZEŇ
1,5 km DIVADLO J. K. TYLA - PLZEŇ
1,6 km ZÁPADOČESKÉ MUZEUM V PLZNI
1,6 km MUZEUM CÍRKEVNÍHO UMĚNÍ PLZEŇSKÉ DIECÉZE
1,7 km DIVADLO JEZÍRKO V PLZNI
1,7 km ZÁPADOČESKÁ GALERIE PLZEŇ
[Další... (17)]
Turistika
1,7 km NAUČNÁ STEZKA ÚDOLÍ RADBUZY
1,7 km NAUČNÁ STEZKA ÚDOLÍM MŽE
Sport
824 m BOWLING U PAPÍRNY PLZEŇ
2,1 km BOWLING LUCERNA PLZEŇ
4,1 km BOWLING IMPULS PLZEŇ
4,2 km PLAVECKÝ BAZÉN LOCHOTÍM PLZEŇ
7,3 km MOTOKÁRY SUPER KARTING PLZEŇ-LHOTA
8,5 km EJPOVICKÉ JEZERO
8,5 km GOLF PARK PLZEŇ
Obchod a služby
1,9 km TURISTICKÉ INFORMAČNÍ CENTRUM PLZEŇ
7,1 km INFORMAČNÍ CENTRUM - STARÝ PLZENEC
  Další možnosti regionu ... Uvedené vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou.Komentáře k článku
Dobrý den, na Vaše stránky jsem kliknul, protože jste v hlavičce měli ROZMĚRY BETCH VOLEJBALU. Tato informace, zde není. Máte zde zapískované rozměry areálu, ale ne hřiště. Je možné, aby jste tuto informaci doplnili? Děkuji Brabec Jiří.
30.04.2006, Brabec Jiří (85.160.251.178)
Přidejte vlastní komentář k tomuto článku
Vážení návštěvníci, komentáře k místu smí vkládat každý a bez přihlášení. Smyslem komentářů je předání dojmu či tipů ostatním. Nejedná se o chatovou místnost. Prosíme všechny přispívající o slušnost a věcnost. Vyhrazujeme si právo smazat příspěvky nesouvisející s tématem a příspěvky nesmyslné. Taktéž si vyhrazujeme právo rušit příspěvky porušující zákony ČR, vulgární, spamující, urážející, pomlouvající, nerespektující soukromí ostatních, příspěvky nezákonné, propagující jakoukoliv nesnášenlivost, diskriminaci či skrytou reklamu. Odesláním komentáře dáváte souhlas k uveřejnění Vaší IP adresy na serveru InfoCesko.cz. Vaše jméno či nick nesmí zneužít jméno známé osoby.
Redakce neodpovídá za obsah diskusních příspěvků.
Text komentáře:
Jméno:   Email (nepovinné):
CAPTCHA imageZadejte výsledek:

Beskydy

Přihlášení
Login
Heslo


TOPlist
O projektu | Kontakty | Napište nám | Zákaznická zóna | Ceník reklamy | Ochrana osobních údajů | Cookies | Partneři | Ikona pro zpětný odkaz