LÁZNĚ AURORA TŘEBOŇ

Informace garantovaná majitelem/správcem
Adresa:Lázeňská 1001, 379 13 Třeboň
Telefon:+420 384 750 111
Email:recepce@aurora.cz
GPS:49°0'8,635"N, 14°45'5,105"E
Odpovědná osoba:Lázně Aurora. s.r.o.
Pro detail klikni (ortofotomapa)
Zobrazení na mapě

Lázeňský komplex Aurora se nachází na západním okraji jihočeského města Třeboně v klidném prostředí rozsáhlého parku na břehu rybníka Svět. Specializuje se na léčení poruch pohybového aparátu, revmatických chorob, poúrazových a pooperačních stavů a celkovou rekondici těla i mysli.

Hlavní léčebnou metodou jsou slatinné koupele a zábaly a dále pak bylinné, uhličité či perličkové koupele, vířivé lázně horních a dolních končetin, skotské střiky, elektroléčebné a světloléčebné procedury, pohybové terapie, masáže, parafínové zábaly, kryoterapie, akupunktura, inhalace, oxygenoterapie, plynové injekce, floating.

Pro maximální účinek léčby se doporučují klasické léčebné pobyty v délce 3-4 týdnů. V nabídce jsou ale i krátkodobé relaxační programy (víkendové nebo týdenní) a také jednotlivé volně prodejné procedury, které dokáží zregenerovat tělo i během krátkodobého pobytu.

Součástí lázeňského komplexu jsou i kongresové prostory, restaurace, bary, obchody, plavecký bazén se slanou vodou, aqua centrum s vodními atrakcemi (tobogán, divoká řeka, whirlpooly, hydromasážní lavice, chrliče, vodní hřib), fitness, tělocvična, sauna, solárium, squash, bowling, kadeřnictví, kosmetika, manikúra, pedikúra a internetová místnost.

PROVOZNÍ DOBA

Celoročně, denně.
Více zjistíte viz telefonický kontakt.

ZDROJ INFORMACÍ: www.aurora.cz