CHALOUPKA POD KOPŘIVNOU V MALÉ MORÁVCE

Informace garantovaná majitelem/správcem
Adresa:Malá Morávka 122, 793 36 Malá Morávka
Telefon:+420 554 273 152
Mobil:+420 777 745 374
Email:koprivna@koprivna.cz
WWW:http://www.koprivna.cz/ubytovani
GPS:50°2'1,267"N, 17°18'33,292"E
Pro detail klikni (ortofotomapa)
Zobrazení na mapě

Cena ubytování osoba/noc: od 850 Kč
Kapacita bez přistýlek: 10, kapacita s přistýlkami: 12Tato romantická historická chaloupka z konce 18. století se všemi moderními vymoženostmi se nachází jen 50 metrů od nástupní stanice lanové dráhy ve Skiareálu. Prostor nabízí ubytování až pro 12 osob. Pro vaše pohodlí máte k dispozici vlastní parkoviště pro 4 automobily. Jistě oceníte zahrádku o výměře 1000m2 s vlastním ohništěm a grillem, ideální pro večerní sedánky s kytarou a zpěvníkem v ruce.
Pro váš naprostý odpočinek v soukromí můžete využít i luxusní zázemí chaloupky - vyhřívanou venkovní vířivku pro 4 osoby v zákoutí u Bělokamenného potoka nebo finskou saunu. Nezapomeňte dát odpočinout i vašim unaveným svalům. Navštivte nedaleké wellness, kde se o vás postarají profesionální maséři.
Připojení k internetu samozřejmostí. Najdete zde zamykatelnou lyžárnu a úschovnu kol, které po dobu pobytu slouží pouze pro vaše potřeby. V zimních měsících si užijte Skiareál, který se nachází nedaleko chaloupky, v létě zase Bikeparku, místě kde se vyřádí adrenalinoví nadšenci i rekreační sportovci. Vyžití ve Funparku určitě nenajdou jen děti.
S jídlem si nedělejte starosti, není třeba se nikam přesouvat. Vámi vybranou stravu vám dodáme přímo do chaloupky nebo se můžete vydat do nedaleké hotelové restaurace Kopřivná. V rámci balíku služeb dostanete 10% slevu na skipasy.
Užijte si soukromí a pohádkové prostředí v chaloupce pod Kopřivnou!

UBYTOVÁNÍ

Prostor nabízí ubytování až pro 12 osob. Pro vaše pohodlí máte k dispozici vlastní parkoviště pro 4 automobily. Jistě oceníte zahrádku o výměře 1000 m2 s vlastním ohništěm a grillem, ideální pro večerní sedánky s kytarou a zpěvníkem v ruce. Připojení k internetu.

PROVOZNÍ DOBA

Celoroční provoz.

STRAVOVÁNÍ

Stravování je zajištěno v restauraci Horského hotelu Kopřivná nebo může být strava dodána přímo do penzionu.

RELAXACE A SPORT

CENÍK

Ceník ubytování a wellness ZDE.

DOSTUPNOST

Vzdálenost vzdušnou čarou 2,2 km z centra obce Malá Morávka.

  • Vlakem: zastávka Malá Morávka Pod Kopřivnou.
  • Autobusem: konečná žst. Malá Morávka (trať č. 312), vzdálenost 2,7 km.
  • Autem: parkování zdarma přímo v areálu, asistence k zaparkování v exponovaných dnech. Kapacita parkoviště koresponduje s kapacitou lyžařského areálu.