Podrobné vyhledávání ve všech kategoriích  

Výhodné balíčky

Náhodný tip


Novinky InfoČeskoPočasí v ČR
meteopress.cz meteopress.cz


Beskydy

Přihlášení
Login
Heslo


TOPlist
Úvod - Plzeňsko

Ubytování
mapa
Tip: zvolte region z mapy
Zobrazit celou ČR
Zvoleno: Plzeňsko - všechny kategorie

Region
Zaměření
Typ
Obec
Šumava, Střední Čechy západ, Jizerské hory a Frýdlantsko, Vysočina, Hrubý a Nízký Jeseník, Písecko, Strakonice a Táborsko, Brno a okolí, Jižní Čechy, Střední Čechy jihovýchod, Hradecko a Podzvičínsko, Moravský kras a Blansko, Lužické hory a Liberecko, Krkonoše, Znojmo a Podyjí, České středohoří a Žatecko

Ubytování - Plzeňsko - všechny kategorie

Třídění seznamu podle: Kategorie Název (123)Region Návštěvnost

<< předchozí  [celý seznam (20 položek)]  1  další >>
BARUNČINA ŠKOLA V ČESKÉ SKALICIKladské pomezí
Česká Skalice
Kapacita bez přistýlek: Podle pověsti vznikla skalická farní škola již ve 13. století při blíže nedoloženém klášteru pod ..., v ceně od (osoba/noc)

MUZEUM BROUMOVSKA V BROUMOVĚKladské pomezí
Broumov
Kapacita bez přistýlek: Zdejší muzeum bylo založeno v roce 1945 jako středisko vlastivědné práce tehdejšího okresu Broumov. ..., v ceně od (osoba/noc)

UPM - MUZEUM TEXTILU V ČESKÉ SKALICI Kladské pomezí
Česká Skalice
Kapacita bez přistýlek: Muzeum textilu je jediným muzeem v České republice specializovaným na historii textilní výroby. ..., v ceně od (osoba/noc)

MUZEUM BOŽENY NĚMCOVÉ V ČESKÉ SKALICIKladské pomezí
Česká Skalice
Kapacita bez přistýlek: Muzeum se nachází v budově tzv. Steidlerova hostince . Dům začal v roce 1824 stavět kovář a hostinský ..., v ceně od (osoba/noc)

PIVOVAR BROUMOV - OLIVĚTÍN - MUZEUM PIVOVARNICTVÍKladské pomezí
Broumov
Kapacita bez přistýlek: Pivovar Broumov proslavený pivem Opat leží mimo centrum Broumova v jeho městské části Olivětín, ..., v ceně od (osoba/noc)

DOMEK BOŽENY NĚMCOVÉ V ČERVENÉM KOSTELCIKladské pomezí
Červený Kostelec
Kapacita bez přistýlek: Na bývalém domku kupce Augustina Hůlka čp. 127 v ulici Boženy Němcové byla roku 1912 odhalena pamětní ..., v ceně od (osoba/noc)

JIRÁSKOVO MUZEUM V HRONOVĚKladské pomezí
Hronov
Kapacita bez přistýlek: Jiráskovo muzeum v Hronově bylo založeno v roce 1908. V 80. letech 20. století došlo v souladu s ..., v ceně od (osoba/noc)

JIRÁSKŮV RODNÝ DOMEK V HRONOVĚ Kladské pomezí
Hronov
Kapacita bez přistýlek: V tomto domku spisovatel prožil své dětství a vracel se sem o prázdninách za studií na gymnáziu ..., v ceně od (osoba/noc)

MĚSTSKÉ MUZEUM - WENKEŮV DŮM V JAROMĚŘIKladské pomezí
Jaroměř
Kapacita bez přistýlek: Budova městského muzea, dříve obchodního domu A. Wenke a syn, byla postavena v letech 1910 - 1911 ..., v ceně od (osoba/noc)

MĚSTSKÉ MUZEUM NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍKladské pomezí
Nové Město nad Metují
Kapacita bez přistýlek: Městské muzeum je umístěno ve třech zrekonstruovaných historických budovách.Sídlo má v budově Na ..., v ceně od (osoba/noc)

MĚSTSKÉ MUZEUM RTYNĚ V PODKRKONOŠÍKladské pomezí
Rtyně v Podkrkonoší
Kapacita bez přistýlek: Rtyňská muzejní tradice se zrodila r. 1936 ustavením padesátičlenného muzejního spolku, v jehož ..., v ceně od (osoba/noc)

MOTOGALERIE V KOUTĚ - MOTOMUZEUM ŠESTAJOVICEKladské pomezí
Šestajovice
Kapacita bez přistýlek: Motogalerie v Koutě - Muzeum Československých motocyklů a hraček. Soukromé muzeum pana Rundštuka, ..., v ceně od (osoba/noc)

MUZEUM A GALERIE J. W. MEZEROVÉ V ÚPICIKladské pomezí
Úpice
Kapacita bez přistýlek: Muzeum a galerie J. W. Mezerové je umístěno v staré radnici na Náměstí T. G. M. Stálá expozice ..., v ceně od (osoba/noc)

MUZEUM BRATŘÍ ČAPKŮ MALÉ SVATOŇOVICEKladské pomezí
Malé Svatoňovice
Kapacita bez přistýlek: Muzeum bratří Čapků se nachází na náměstína v budově rodného domu spisovatele Karla Čapka. Zajímavosti ..., v ceně od (osoba/noc)

MUZEUM MĚSTA POLICE NAD METUJÍKladské pomezí
Police nad Metují
Kapacita bez přistýlek: Pamatník města Police nad Metují vznikl v roce 1946. V 80. letech 20. století došlo v souladu s ..., v ceně od (osoba/noc)

MUZEUM STAVEBNICE MERKUR V POLICI NAD METUJÍKladské pomezí
Police nad Metují
Kapacita bez přistýlek: Muzeum bylo otevřeno v roce 2006. V Muzeu stavebnice MERKUR můžete shlédnout obrovské Ocelové město ..., v ceně od (osoba/noc)

MUZEUM V RADNICI JOSEFOVKladské pomezí
Jaroměř
Kapacita bez přistýlek: Správcem pevnosti Josefov je muzeum v Jaroměři. Nalézá se v 1. patře bývalé josefovské radnice postavené ..., v ceně od (osoba/noc)

PRVNÍ VOJENSKO-HISTORICKÉ MUZEUM ČS LEGIÍ V JAROMĚŘIKladské pomezí
Jaroměř
Kapacita bez přistýlek: Muzeum, které má za sebou 10 let provozu, začínalo v Ústí nad Orlicí. Poté našlo útočiště v Doudlebách, ..., v ceně od (osoba/noc)

REGIONÁLNÍ MUZEUM NÁCHODKladské pomezí
Náchod
Kapacita bez přistýlek: Muzea bylo schváleno 18. srpna 1879 jako muzeum archeologické na návrh tehdejšího ředitele měšťanské ..., v ceně od (osoba/noc)

ŽELEZNIČNÍ MUZEUM VÝTOPNA JAROMĚŘKladské pomezí
Jaroměř
Kapacita bez přistýlek: Více než sto let stará výtopny parních lokomotiv připomíná pravou atmosféru doby, kdy železnici ..., v ceně od (osoba/noc)

<< předchozí  [celý seznam (20 položek)]  1  další >>
Nenašli jste v seznamu co jste hledali? Dejte nám svůj tip.
O projektu | Kontakty | Napište nám | Ceník reklamy | Ochrana osobních údajů | Partneři | Ikona pro zpětný odkaz