Podrobné vyhledávání ve všech kategoriích  

Výhodné balíčky

Náhodný tip


Novinky InfoČeskoPočasí v ČR
meteopress.cz meteopress.cz


Beskydy

Přihlášení
Login
Heslo


TOPlist
Úvod - Střední Čechy - západ

Ubytování
mapa
Tip: zvolte region z mapy
Zobrazit celou ČR
Zvoleno: Střední Čechy - západ - všechny kategorie

Region
Zaměření
Typ
Obec
České středohoří a Žatecko, Máchův kraj, Brno a okolí, Jižní Čechy, Pardubicko, Chrudimsko a Hlinecko, Slovácko a Bílé Karpaty, Zlínsko a Hostýnské vrchy, Český ráj, Písecko, Strakonice a Táborsko, Šumava, Orlické hory a podhůří, Hradecko a Podzvičínsko, České Švýcarsko a Šluknovsko, Jizerské hory a Frýdlantsko, Hrubý a Nízký Jeseník

Ubytování - Střední Čechy - západ - všechny kategorie

Třídění seznamu podle: Kategorie Název (123)Region Návštěvnost

<< předchozí  [celý seznam (15 položek)]  1  další >>
ZÁMEK TŘEBOŇ (NKP)Jižní Čechy
Třeboň
Kapacita bez přistýlek: Renesanční zámek stojí na jihozápadní straně historického centra města Třeboň. Zámek Třeboň stojí ..., v ceně od (osoba/noc)

BÝVALÝ ZÁMEK - RUDOLFOVJižní Čechy
Rudolfov
Kapacita bez přistýlek: K dominantám města patřil i honosný renesanční zámeček předního těžaře Jana Höltzla st. ze Sternsteinu ..., v ceně od (osoba/noc)

LÁSENICKÁ TVRZJižní Čechy
Lásenice
Kapacita bez přistýlek: Lásenická tvrz je na skalnatém návrší na pravém břehu Nežárky. Ve středověku hláska zajišťovala ..., v ceně od (osoba/noc)

LOVECKÝ ZÁMEK JEMČINAJižní Čechy
Hatín
Kapacita bez přistýlek: Lovecký zámek Jemčina je zasazený do krásného prostředí jemčinských lesů, rybníků a řeky Nežárky ..., v ceně od (osoba/noc)

LUSTENEK - RUDOLFOVJižní Čechy
Rudolfov
Kapacita bez přistýlek: Lustenek - jinak nazývaný Děkanský dvůr, renesanční zámeček upravený barokně byl ve městě Rudolfov ..., v ceně od (osoba/noc)

STARÝ ZÁMEK DAČICEJižní Čechy
Dačice
Kapacita bez přistýlek: Na severním konci Palackého náměstí se nachází krásný městský renesanční palác, nazývaný dříve "panské ..., v ceně od (osoba/noc)

ZÁMEK A HRAD JINDŘICHŮV HRADEC (NKP)Jižní Čechy
Jindřichův Hradec
Kapacita bez přistýlek: Monumentální soubor budov hradu a zámku v Jindřichově Hradci, prohlášený v roce 1996 národní kulturní ..., v ceně od (osoba/noc)

ZÁMEK ČERVENÁ LHOTA (NKP)Jižní Čechy
Kardašova Řečice
Kapacita bez přistýlek: Renesanční vodní zámek. Národní kulturní památka. Ve 13. století zde stála gotická tvrz na žulovém ..., v ceně od (osoba/noc)

ZÁMEK DAČICE (NKP)Jižní Čechy
Dačice
Kapacita bez přistýlek: Státní zámek Dačice byl postaven koncem 16. století v renesančním slohu, později byl upraven barokně a počátkem 19. století empírově., v ceně od (osoba/noc)

ZÁMEK HLUBOKÁ NAD VLTAVOU (NKP)Jižní Čechy
Hluboká nad Vltavou
Kapacita bez přistýlek: Původní raně gotický hrad ze 13. století byl rozšířen v 15. století Vilémem z Pernštejna . V 16. ..., v ceně od (osoba/noc)

ZÁMEK OHRADA V HLUBOKÉ NAD VLTAVOUJižní Čechy
Hluboká nad Vltavou
Kapacita bez přistýlek: Barokní lovecký zámek byl vystavěn v letech 1708-1722 Adamem Schwarzenbergem. V roce 1842 bylo na ..., v ceně od (osoba/noc)

ZÁMEK STRÁŽ NAD NEŽÁRKOUJižní Čechy
Stráž nad Nežárkou
Kapacita bez přistýlek: Hrad a zámek ve Stráži nad Nežárkou - Restaurovaný historický objekt s největší expozici Emy Destinnové ..., v ceně od (osoba/noc)

ZÁMEK ŽIROVNICEJižní Čechy
Žirovnice
Kapacita bez přistýlek: Zámek je dnes ve vlastnictví Města Žirovnice, kterému odprodal zámek i celé panství 2. května 1910 ..., v ceně od (osoba/noc)

ZBYTKY HRADU MAŠKOVEC - KAMENNÝ ÚJEZDJižní Čechy
Kamenný Újezd
Kapacita bez přistýlek: V lokalitě Kotkův Hrádek, v obci Kamenný Újezd, jsou na vysoké skále nad Vltavou dochované nepatrné ..., v ceně od (osoba/noc)

ZŘÍCENINA HRADU LANDŠTEJNJižní Čechy
Slavonice
Kapacita bez přistýlek: Hrad Landštejn byl vybudován v 1. polovině 13. století v románském stylu jako vojenská pevnost na ..., v ceně od (osoba/noc)

<< předchozí  [celý seznam (15 položek)]  1  další >>
Nenašli jste v seznamu co jste hledali? Dejte nám svůj tip.
O projektu | Kontakty | Napište nám | Ceník reklamy | Ochrana osobních údajů | Partneři | Ikona pro zpětný odkaz