Podrobné vyhledávání ve všech kategoriích  

Výhodné balíčky

Náhodný tip


Novinky InfoČeskoPočasí v ČR

meteopress.cz meteopress.cz

Beskydy

Přihlášení
Login
Heslo


TOPlist
Akce


Pouť Českého Anděla 2022
Pouť Českého Anděla 2022

Pouť
Kdy: 21.05.2022
Čas: 10:00 - 16:00
Kde: Ctiněves, místo pod kostelem
České středohoří a Žatecko
Ctiněves

Spolek Cesta Česka srdečně zve na 6. ročník Poutě Českého Anděla s mottem „Poznej českou zemi a sám sebe.“ Akce je určena široké veřejnosti a je vhodná pro rodiny s dětmi.

Pouť bude zahájena ve Ctiněvsi pod kostelem v 10 hod. Po vystoupení multižánrového vokálního kvarteta Bohemia Voice se účastníci vydají na pouť na horu Říp, která má sedm zastavení a měří necelých pět kilometrů. Cesta na vrchol vede přes pramen Hamlouf k úpatí hory, okolo Řípu a dále až pod rotundu svatého Jiří. Putování bude zakončeno ve Ctiněvsi pod kostelem, kde bude program pokračovat až do večerních hodin. Vystoupí zde několik umělců a nejen pro nejmladší účastníky jsou připravena představení loutkového Divadla Volfi, ukázky lovecké kynologie a další. Mezi řemeslnými stánky s tvořivými dílnami a ukázkami lidových řemesel se představí též výrobce se značkou Regionální produkt Jizerské hory. Na stáncích bude zajištěno rozmanité občerstvení, např. ručně pražená káva, oblíbená domácí zmrzlina, steaky ze zvěřiny od místních myslivců, výběr piv z Podřipského rodinného minipivovaru atp. Po celý den bude též otevřena místní restaurace U Praotce Čecha.

Vůbec poprvé zde bude možné zakončit též putování po Poutní cestě Blaník–Říp, kterou spolek otevřel ve spolupráci s Klubem českých turistů na podzim 2019.


Cena: zdarma


E-mail: pavlina.lorencova@cestaceska.cz

Organizátor: Cesta Česka

Další informace lze stáhnout zde (Pout_Ceskeho_Andela_II_low_res.jpg)
.

Soubor zaslal zadavatel akce. Neneseme zodpovědnost za kvalitu nebo případnou škodlivost těchto dat.


O projektu | Kontakty | Napište nám | Zákaznická zóna | Ceník reklamy | Ochrana osobních údajů | Cookies | Partneři | Ikona pro zpětný odkaz