Podrobné vyhledávání ve všech kategoriích  

Výhodné balíčky

Náhodný tip


Novinky InfoČeskoPočasí v ČR

meteopress.cz meteopress.cz


Beskydy

Přihlášení
Login
Heslo


TOPlist
Akce


VE DVOU TOUR LENKY NOVÉ A PETRA MALÁSKA
VE DVOU TOUR LENKY NOVÉ A PETRA MALÁSKA

Koncert
Kdy: 13.5.2020
Kde: Vsetín, VSETÍN
Beskydy
Vsetín


Ve středu 13. května od 19.00 hodin se sálem Divadla v Lidovém domě rozezní koncert postavený na osvědčených písních z repertoáru Lenky Nové s jedinečnými texty Michala Horáčka, které nenechají emoce žádného diváka v klidu.

V písních, které zpěvačka velmi civilně prezentuje, se prolínají příběhy ženy, která vedle krásného hlasu, profesionality a noblesy na pódiu zůstává duší a srdcem především obyčejnou holkou prožívající nejrůznější životní příběhy.

Osobitá zpěvačka Lenka Nová, která se v posledních letech nejvíce prezentovala na koncertech s Michalem Horáčkem, navázala spolupráci s klavíristou a skladatelem Petrem Maláskem, dvorním hudebníkem a klavírním doprovodem Lucie Bílé.

Vynikající Petr Malásek velmi zkušeně a instinktivně doprovází Lenku Novou na klavír. Při vystoupení vzniká neopakovatelná atmosféra srovnatelná s koncerty, kdy Petr spolupracoval na jednom pódiu s Hanou Hegerovou. Velmi osobní, komorní koncert je pravým opakem velkých výpravných show v tom nejlepším slova smyslu. Snahou je připravit intenzivní zážitek, kdy můžete být jen sami se sebou odtrženi od dění okolního světa.

Vstupné: 290 Kč předprodej, 350 Kč v den akce.
Vstupenky k dostání on-line na www.dkvsetin.cz nebo na pokladně kina Vatra.


O projektu | Kontakty | Napište nám | Ceník reklamy | Ochrana osobních údajů | Partneři | Ikona pro zpětný odkaz