Podrobné vyhledávání ve všech kategoriích  

Výhodné balíčky

Náhodný tip


Novinky InfoČeskoPočasí v ČR

meteopress.cz meteopress.cz


Beskydy

Přihlášení
Login
Heslo


TOPlist
Akce


TANK POWER SHOW XI.
TANK POWER SHOW XI.

Speciální prohlídka, den otevřených dveří
Kdy: 11.5.2019
Čas: 10:00 - 17:00
Kde: Přelouč, Areál TANK POWER, Přelouč
Pardubicko, Chrudimsko a Hlinecko
Přelouč

Již druhou květnovou sobotu Vás areál Tank Power v Přelouči přivítá na tradiční TANK POWER SHOW. Užijete si s námi den plný zábavy, soutěží, her a nezapomenutelných zážitků.
Prožijte s námi 11. ročník akce a užijte si skvělý den s celou rodinou! Jedním z největších lákadel bude bezesporu historická i současná výstava vojenské techniky včetně ručně vyrobených RC modelů. Těšit se můžete na akční dobové ukázky Klubu vojenské historie Pardubice, panelovou výstav ČSOL, ukázky dovedností Českého červeného kříže i dobrovolných hasičů. K vidění budou také ukázky bojového umění Ju Jitsu fighting a parkuru, které předvedou děti z klubu Daitó Ryu Pardubice. Akce se pro velký zájem opět zúčastní SPŠCH s výstavou současné i historické munice a ukázkou kriminalistické daktyloskopie.
Součástí programu budou již tradičně adrenalinové projížďky v BVP-1. Vyzkoušet můžete také lanové centrum, aquazorbing, jízdu na čtyřkolkách, akční hru Battlefield Live, Airsoft a spoustu dalších výzev.
I tento ročník se můžete těšit na městskou policii Pardubice, která se zúčastní v zastoupení psovodů a novinkou bude také účast státní policie České Republiky. Chybět nebude ani Jednotka aktivních záloh z 21. základny taktického letectva Čáslav. A právě taktické letectvo pro hosty TANK POWER SHOW chystá velké překvapení!
Novinkou bude také účast nadějné závodnice na sportovních čtyřkolkách Kristýny Vaňkové, která předvede svou exhibici a s hosty si ráda popovídá, např. o své účasti v Relly Dakar v roce 2022.
Pro děti budou připravené soutěže rozdělené do dvou věkových kategorií: 3 – 10 let a 11 – 15 let. Všichni malí soutěžící si odnesou drobnou odměnu za svou statečnost. Soutěž pro starší kategorii – „O pohár generála Jaroslava Klemeše“ – bude navíc zakončena slavnost-ním vyhlášením vítězů a první tři závodníci obdrží pohár a věcné ceny.
Záštitu nad letošním ročníkem převzali – člen Rady Pardubického kraje René Živný a starostka města Přelouče Bc. Irena Burešová.


Cena: Děti do 3 let zdarma, 3 - 15 let 60 Kč, 15 let a více 80 Kč


E-mail: tlusta@zehastudio.cz

Organizátor: ZeHa studio s.r.o.

Další informace lze stáhnout zde (DSC_7124.JPG)
.

Soubor zaslal zadavatel akce. Neneseme zodpovědnost za kvalitu nebo případnou škodlivost těchto dat.


O projektu | Kontakty | Napište nám | Ceník reklamy | Ochrana osobních údajů | Partneři | Ikona pro zpětný odkaz