Podrobné vyhledávání ve všech kategoriích  

Výhodné balíčky

Náhodný tip


Novinky InfoČeskoPočasí v ČR

meteopress.cz meteopress.cz


INZERCE:
Nabídka bytu 3+1 v Beskydech
k prodeji

Beskydy

Přihlášení
Login
Heslo


TOPlist
Akce


VE ZNAMENÍ ROCKSYMPHONY II
VE ZNAMENÍ ROCKSYMPHONY II

Koncert
Kdy: 13.1.2019
Kde: Vsetín, VSETÍN
Beskydy
Vsetín

Koncert k zahájení roku tentokrát nechá ve velkém sále Domu kultury Vsetín rozeznít strhující Rocksymphony II, která spojuje rockové evergreeny s doprovodem symfonického orchestru.

V neděli 13. ledna bude hlavní hvězdou večera Marta Jandová, která je jednou z nejlepších českých zpěvaček. Mimo jiné se prosadila i v Německu, kde si vydobyla úspěšnou kariéru se svou rockovou kapelou Die Happy. Uvidíte a uslyšíte také Václava Noida Bártu, jenž spolupracuje na poli populární a rockové hudby jako skladatel, aranžér a zpěvák s předními českými hudebníky. Orchestr Filharmonie Bohuslava Martinů bude řídit Viktor Kozánek.

V programu, který je zaměřen především na hardrockovou a heavymetalovou tvorbu 70. a 80. let, zazní hity v neotřelých aranžmá od legendárních kapel, jako např. Metallica, AC/DC, Iron Maiden, Deep Purple, Guns n´Roses a další. Koncepce programu jednoznačně necílí na posluchače starší generace, ale je naopak zaměřena na všechny věkové kategorie, kterým nabídne melodie, o jejichž kvalitě není pochyb.

Cena

Předprodej zahájen. Vstupné: 550, 450, 350 Kč.


O projektu | Kontakty | Napište nám | Ceník reklamy | Ochrana osobních údajů | Partneři | Ikona pro zpětný odkaz