Podrobné vyhledávání ve všech kategoriích  

Výhodné balíčky

Náhodný tip


Novinky InfoČeskoPočasí v ČR
meteopress.cz meteopress.cz

Lyžařské areály a střediska, aktuální sněhové podmínky i-Skiservis

Beskydy

Přihlášení
Login
Heslo


TOPlist
Akce


Originál Vintage Orchestra
Originál Vintage Orchestra

Koncert
Kdy: 22.5.2018
Kde: Nové Město, PRAHA 1 - NOVÉ MĚSTO
Praha hl.m.
Nové Město

Velkolepá show Jiřího Vejdělka bude k vidění v Lucerně, už podruhé!
Energický big band v čele s hudebníkem Petrem Kroutilem a režisérem Jiřím Vejdělkem se chystá už podruhé do Lucerny! Po podzimním vyprodaném koncertě se frontman rozhodl dát šanci těm, na které v loňském roce vstupenky nezbyly. Termín velkolepého vystoupení byl stanoven na 22. května!
Hudební big band, který zavedl na české hudební scéně pojmy jako „swing punk“, anarcho-swing od fanoušků Visacího zámku nebo legendární „Polydor číro“, podle slavného pianisty Jiřího Polydora, se poprvé představil na podzim roku 2016 s unikátním vystoupením. Nečekejte nudný koncert, který je spíše pro starší generace. Swingová show v podání Original Vintage Orchestra v divákovi zanechá zážitek na hodně dlouhou dobu. Ve vystoupení se kloubí skvělá hudba s perfektními tanečními kreacemi a humor moderátora. Tím není nikdo jiný než režisér Jiří Vejdělek, jenž svými glosami odrovná každého návštěvníka. Ti, kteří tento nápor zábavy ustojí, jistě zcela propadnou kouzlu swingu poté, co jejich pohled ustrne na tanečním vystoupení samotného moderátora, který své nadšení z tance nedrží na uzdě.
Ti nejlepší čeští hudebníci, okouzlující trio Hot sisters, hvězda z Los Angeles Chuck Wansley v čele s kapelníkem Petrem Kroutilem si získali srdce řady posluchačů všech věkových skupin. Big band pravidelně vystupuje v pražském klubu Lávka
a nyní je po druhé čeká velkolepá show v Lucerně. „Lucerna pro nás byla velkou výzvou, ale šli jsme do toho a zpětně musím uznat, že to byl správný krok. Loňský koncert v Lucerně byl nepřekonatelný, a nakonec ho stihl i Jirka Vejdělek, který tam dobíhal na poslední chvíli z natáčení filmu. Vzal s sebou i herečku Elišku Balzarovou a celkově tam bylo dokonalé publikum. Myslím si, že se všichni skvěle bavili, atmosféra byla skvělá,“ vzpomíná kapelník Petr Kroutil. „Od té doby jsme už zase
o kus dál, povedlo se nám expandovat s naším nápadem i do ciziny, hráli jsme třeba v Los Angeles. Celkově se snažíme neusnout na vavřínech a dál se vyvíjet. Jestli se to daří, musí posoudit diváci, ale já osobně z toho mám dobrý pocit a hraní s Original Vintage Orchestra mě baví čím dál tím víc,“ uzavírá Kroutil.

Místo

Lucerna


O projektu | Kontakty | Napište nám | Ceník reklamy | Ochrana osobních údajů | Partneři | Ikona pro zpětný odkaz