Podrobné vyhledávání ve všech kategoriích  

Výhodné balíčky

Náhodný tip


Novinky InfoČeskoPočasí v ČR
meteopress.cz meteopress.cz

Lyžařské areály a střediska, aktuální sněhové podmínky i-Skiservis

Beskydy

Přihlášení
Login
Heslo


TOPlist
Akce


Tvrz Bouda bude mimořádně zpřístupněna veřejnosti i dva víkendy v dubnu!
Tvrz Bouda bude mimořádně zpřístupněna veřejnosti i dva víkendy v dubnu!

Speciální prohlídka, den otevřených dveří
Kdy: 21.4.2018, do: 1.5.2018
Kde: Těchonín, DĚLOSTŘELECKÁ TVRZ BOUDA KRÁLÍKY
Orlické hory a podhůří
Těchonín

O víkendu 21.-22. dubna bude tvrz Bouda pro zájemce mimořádně otevřena. Vstupy do podzemí v sobotu a v neděli v 11, 13 a 15 hodin. Skupinám, po předchozí dohodě na e-mailové adrese tvrz@boudamuseum.com umožníme prohlídku tvrze i v jiném čase. Připravena je Miniprohlídka (časová náročnost cca 40 min), Kompletní prohlídka (časová náročnost cca 85 min), v pokladně muzea upomínkové a sběratelské předměty a základní občerstvení (káva, čaj...). Pro pohodu návštěvnků bude v odpočinkovém altánu před vchodovým srubem udržován oheň.

Následující prodloužený víkend 28. 4.-1. 5. muzeum ve tvrzi Bouda oficiálně zahájí letošní turistickou sezónu. Na sobotu i neděli připravíme pro návštěvníky větší počet vstupů do tvrze, zařadíme i některé ze speciálních (prodloužených) prohlídkových okruhů. Od 1. 5. bude tvrz otevřena každý den až do 30. 9. 2018!

Sníh z masivu Boudy již zmizel! K přístupu na tvrz Boudu můžete využít trasy NS Betonová hranice, jejíž začátek a konec je situován do obce Mladkov (http://kpo1938.com/stezky.php), pevnostní silnici z Těchonína, nebo trasu od parkoviště u Kramářovy chaty na Suchém vrchu.

Organizátor

Společnost přátel čs. opevnění, o. p. s.


O projektu | Kontakty | Napište nám | Ceník reklamy | Ochrana osobních údajů | Partneři | Ikona pro zpětný odkaz