Podrobné vyhledávání ve všech kategoriích  

Výhodné balíčky

Náhodný tip


Novinky InfoČeskoPočasí v ČR
meteopress.cz meteopress.cz


INZERCE:
Nabídka bytu 3+1 v Beskydech
k prodeji

Beskydy

Přihlášení
Login
Heslo


TOPlist
Akce


Výstava fotografií z východního Tibetu od Anny Dzurendy
Výstava fotografií z východního Tibetu od Anny Dzurendy

Výstava
Kdy: 16.4.2018, do: 31.5.2018
Kde: Praha hl.m., OBCHODNÍ DŮM KOTVA
Praha hl.m.
Praha hl.m.

Příležitost nahlédnout do vzdáleného světa východního Tibetu až do konce května nabízí výstava fotografií instalovaná v 3. patře obchodního domu Kotva v centru Prahy. Autorkou pozoruhodných snímků z vesnice Niduo je Anna Dzurenda, úspěšná manažerka, golfistka, astroložka a také spisovatelka.

Výstava je odrazem klíčové události, která Anně Dzurendě nečekaně vstoupila do života a výrazně jej ovlivnila. Celý příběh začal v roce 2008, kdy Anna zcela náhodou potkala lamu Erang Rinpočhe. „Během neobvyklého setkání s lamou cosi ve mně chtělo vzít jeho dlaně do obou rukou, přiložit si je na čelo a uklonit se mu. Neudělala jsem to, protože jsem se styděla, co by si o mně pomysleli přátelé. Taková hloupost," vzpomíná Anna.

Dva roky nato se vypravila do jeho kláštera, aby se mu konečně mohla poklonit. Místo, kde pobývá, hledala několik měsíců, a když ho našla, strávila s lamou neuvěřitelně intenzivních 14 dní. Po návratu se rozhodla finančně podporovat školu, kterou Erang Rinpočhe pro tibetské děti postavil v nadmořské výšce
5 tisíc metrů, a také napsat knihu a svým osobním příběhem motivovat ostatní k znovunalezení vlastní síly. Prvotinu Pohádky mého života vydala pod pseudonymem Annie D. Fox.

Zdroj: 2media.cz s.r.o., Pařížská 13, Praha 1


O projektu | Kontakty | Napište nám | Ceník reklamy | Ochrana osobních údajů | Partneři | Ikona pro zpětný odkaz