Podrobné vyhledávání ve všech kategoriích  

Výhodné balíčky

Náhodný tip


Novinky InfoČeskoPočasí v ČR
meteopress.cz meteopress.cz

Lyžařské areály a střediska, aktuální sněhové podmínky i-Skiservis

Beskydy

Přihlášení
Login
Heslo


TOPlist
Akce


TANK POWER SHOW X.
TANK POWER SHOW X.

Zábava
Kdy: 19.5.2018
Čas: 10:00 - 17:00
Kde: Přelouč, TANK POWER Přelouč, Továnrní 1553
Pardubicko, Chrudimsko a Hlinecko
Přelouč

Akce pro děti a dospělé nejen ve vojenském stylu

Oslavte s námi 10. ročník akce a užijte si skvělý den s celou rodinou!

Areál TANK POWER v Přelouči Vás již třetí květnovou sobotu přivítá na tradiční TANK POWER SHOW. Tak jak je zvykem, bude celý den v lehce vojenském stylu, ale nejen to! Na co se tedy můžete těšit? Na den plný zábavy, soutěží, her, nezapomenutelných zážitků a adrenalinových překvapení!


Připraven je bohatý doprovodný program, ve kterém budou k vidění dobové ukázky Klubu vojenské historie Pardubice, historická a současná vojenská technika, RC modely vojenské techniky, panelová výstava NKP Ležáky, ukázky dovedností Českého červeného kříže a dobrovolných hasičů. Součástí programu bude samozřejmě i největší lákadlo - projížďky v BVP-1. Dále budete mít možnost vyzkoušet plno adrenalinových výzev – lanové centrum s obří houpačkou, řízení offroadových vozidel, čtyřkolky, aquazorbing, projížďky v motorovém člunu, airsoft, akční laserovou střílečku Battlfield live a mnoho dalšího.

I letos se můžete těšit na účast městské policie Pardubice, která se zúčastní v zastoupení jízdní policie. Ta si pro Vás připravila exhibici se svými hvězdami – starokladrubskými koňmi. Po celou dobu bude k vidění výstroj a výzbroj určená právě pro jízdní policii. Uvidíte také ukázky sebeobrany klubu MUSADO Pardubice a ukázky dětí z klubu JUDOKLUB Pardubice, z.s.. Vyzkoušet můžete také kriminalistickou daktyloskopii v praxi pod vedením SPŠCH Pardubice.

Pro děti budou připravené soutěže rozdělené do dvou věkových kategorií: 3 – 10 let a 11 – 15 let.
Každý účastník těchto soutěží obdrží hrací kartu, do které bude sbírat body za každou splněnou disciplínu a poté si za svoji snahu vybere odměnu. Soutěž pro starší kategorii „O pohár generála Klemeše“ bude navíc zakončena slavnostním vyhlášením vítězů a první tři závodníci obdrží pohár a věcné ceny.

Po celý den zde budou pro Vás připraveny stánky s občerstvením a i s teplou kuchyní.


Těšíme se na Vaši návštěvu!


Cena: Vstupné na akci mají děti do 3 let zdarma, děti od 3 do 15 let za 50 Kč, dospělí pak 70 Kč. Zdarma je také parkování v rámci akce (parkování je zajištěno u Kiekertu, odkud se k areálu dostanete pohodlně podchodem, cesta trvá pěšky asi 10 minut).


E-mail: tereza@zehastudio.cz

Organizátor: ZeHa studio

Další informace lze stáhnout zde (TPS_2018.jpg)
.

Soubor zaslal zadavatel akce. Neneseme zodpovědnost za kvalitu nebo případnou škodlivost těchto dat.


O projektu | Kontakty | Napište nám | Ceník reklamy | Ochrana osobních údajů | Partneři | Ikona pro zpětný odkaz