Podrobné vyhledávání ve všech kategoriích  

Výhodné balíčky

Náhodný tip


Novinky InfoČeskoPočasí v ČR
meteopress.cz meteopress.cz

Lyžařské areály a střediska, aktuální sněhové podmínky i-Skiservis

Beskydy

Přihlášení
Login
Heslo


TOPlist
Akce


Lesníci závodí na lyžích – letos v areálu Kouty nad Desnou
Lesníci závodí na lyžích – letos v areálu Kouty nad Desnou

Sportovní akce
Kdy: 18.1.2018, do: 21.1.2018
Kde: Šumperk, ŠUMPERK
Hrubý a Nízký Jeseník
Šumperk

Lesníci závodí na lyžích – letos v areálu Kouty nad Desnou

18. -21. ledna 2018 se z celé České republiky sjedou do lyžařského areálu v Koutech nad Desnou zaměstnanci lesnických firem, studenti lesnických škol, zástupci vlastníků lesa a subjektů podnikajících v lesnictví aby se zúčastnili LYŽAŘSKÝCH SOUTĚŽÍ LESNÍKŮ ČR.
Po dvacáté třetí lesníci změří síly ve třech zimních disciplínách – OBŘÍ SLALOM, BĚH SE STŘELBOU A KOMBINACE. Soutěže probíhají 2 dny – 19. a 20. 1. 2018, ve 14 kategoriích.
Pohyb v terénu za každého počasí je pro většinu lesníků běžnou každodenní rutinou, závody jsou tak pro účastníky sportovně společenskou akcí, při níž lze porovnat kondici, ale i navázat kontakty s ostatními „ lesáky“.
V našem regionu se závody konaly už 4 x - v roce 1998 a 1999 na Červenohorském sedle, v roce 2009 v Adolfovicích a Červenohorském sedle. Poslední ročník závodů organizovala Lesní správa Ruda nad Moravou, soutěž v běžeckém lyžování proběhla na běžeckých trasách podél hlavního hřebenu Hrubého Jeseníku.
Závody každý rok „rotují“ po České republice, v roce 2018 jsou pořadateli zaměstnanci Lesů České republiky, s. p., Lesní správy Loučná nad Desnou a Krajského ředitelství Šumperk. Soutěže tradičně zajišťuje SPAL-L - „Spolek pro aktivity lesáků – lyžařů“. Cílem akce je propagace zimních sportů, lesníků i lesnictví. Závody tradičně podporují především Lesy České republiky, s. p., Vojenské lesy a statky ČR, s. p., společnost PDS, s.r.o. Každoročně se k podpoře lesnických závodů připojí také několik významných regionálních subjektů. Letos jsou to Pivovar HOLBA, a. s., Obec Loučná nad Desnou, HELIA SPORT, Marie Hrochová a další.
Areál v Koutech nad Desnou je v uvedené dny v běžném provozu i pro veřejnost, jen 19. 1. 2018 dopoledne s částečným omezením po dobu konání závodů v obřím slalomu.


Cena: neuvedena

Další informace lze stáhnout zde (DSCN7737.jpg)
.

Soubor zaslal zadavatel akce. Neneseme zodpovědnost za kvalitu nebo případnou škodlivost těchto dat.


O projektu | Kontakty | Napište nám | Ceník reklamy | Ochrana osobních údajů | Partneři | Ikona pro zpětný odkaz