Podrobné vyhledávání ve všech kategoriích  

Výhodné balíčky

Náhodný tip


Novinky InfoČeskoPočasí v ČR
meteopress.cz meteopress.cz


Beskydy

Přihlášení
Login
Heslo


TOPlist
Akce


Oslava odkazu Emila Zátopka
Oslava odkazu Emila Zátopka

Sportovní akce
Kdy: 16.9.2017
Kde: Rožnov pod Radhoštěm, ROŽNOV POD RADHOŠTĚM
Beskydy
Rožnov pod Radhoštěm

Oslava odkazu Emila Zátopka
Rožnov pod Radhoštěm – V sobotu 16. září 2017 startuje již 15. ročník „Běhu rodným krajem Emila Zátopka“- memoriálu olympijského vítěze.
Akce „Běh rodným krajem Emila Zátopka“ je věnován odkazu slavného atleta a nejlepšího olympionika 20. století Emila Zátopka. Koná se pravidelně nejbližší sobotu k jeho narození, což bylo 19.9.1922. Ve stejný den se narodila i jeho manželka, paní Dana Zátopková.
Start běhu je v rodném městě Emila Zátopka, Kopřivnici, v 11.00. O startovní výstřel každého ročníku závodu se stará paní Dana Zátopková, a to za přítomnosti členů Českého klubu olympioniků a Českého olympijského výboru.
Cíl běhu je ve 22,3 km vzdáleném městě Rožnově pod Radhoštěm ve Valašském muzeu v přírodě, kde je na Valašském Slavíně místo posledního odpočinku Emila Zátopka. V Dřevěném městečku Valašského muzea v přírodě probíhá slavnostní vyhlášení vítězů a předání cen, kterého se účastní členové Českého klubu olympioniků spolu s Danou Zátopkovou, zástupci Českého olympijského výboru a pozvaní hosté. Při vyhlašování vítězů zahraje cimbálová muzika folklorního souboru Radhošť z Rožnova pod Radhoštěm.
Součástí Běhu rodným krajem Emila Zátopka je běh pro děti, který se pod názvem Běh dětí Kopřivnicí koná v parku E. Beneše v Kopřivnici. Na programu je i tradiční Lidový běh pro širokou veřejnost. Běh dětí spojený s doprovodným programem a soutěžemi se bude odehrávat v městském parku v Rožnově pod Radhoštěm.


Cena: neuvedena


O projektu | Kontakty | Napište nám | Ceník reklamy | Ochrana osobních údajů | Partneři | Ikona pro zpětný odkaz