Podrobné vyhledávání ve všech kategoriích  

Výhodné balíčky

Náhodný tip


Novinky InfoČeskoPočasí v ČR
meteopress.cz meteopress.cz


Beskydy

Přihlášení
Login
Heslo


TOPlist
Akce


Bosch Fresh Festival 2017 Plzeň
Bosch Fresh Festival 2017 Plzeň

Gastronomická akce
Kdy: 20.5.2017, do: 21.5.2017
Čas: 10:00 - 20:00
Kde: Plzeň, OC Plaza Plzeň, Radčická 2, 301 00 Plzeň
Plzeňsko
Plzeň

Kuchařští mistři, zážitková gastronomie a ochutnávky delikates z celého světa zavítají o víkendu do Plzně na Bosch Fresh Festival 2017. Středomořskou kuchyni zažijí návštěvníci v kulinářských show a workshopech Rio Mare. Festival se uskuteční v parku za OC Plzeň Plaza o víkendu 20. a 21. května.

Na hlavním podiu ukáží své kulinářské umění kuchařské hvězdy Zdeněk Pohlreich, Marcel Ihnačák, Petr Stupka nebo Ivan Vodochodský. Na interaktivním podiu si návštěvníci pod dohledem kuchařských mistrů vyzkouší přípravu jejich specialit. Zážitková gastronomie zprostředkuje molekulární a extrémní catering nebo ochutnávku hmyzích pochutin. Na programu budou i ochutnávky indické, vietnamské, francouzské nebo americké kuchyně.

Rio Mare si pro gastronomický svátek připravilo speciální kuchařskou show s kulinářem Petrem Stupkou, který návštěvníkům uvaří dvouchodové menu s tuňákem Rio Mare. Specialista na asijskou kuchyni povede workshop se zaměřením na domácí přípravu sushi. Návštěvníci budou mít možnost v průběhu festivalu sushi pokrmy ochutnat nebo si zasoutěžit o produkty Rio Mare.

Festival proběhne v parku za OC Plzeň Plaza. V sobotu 20. května je program od 10 do 20 hodin, v neděli 21. května pak od 10 do 17 hodin. Jednodenní vstupenka na sobotu stojí 130 Kč a 100 Kč na neděli.


Cena: jednodenní vstupenka sobota 130 Kč, neděle 100 Kč


WWW: http://festival.fresh.iprima.cz/plzen/

Další informace lze stáhnout zde (Foto_Bosch_Fresh_festival_1.jpg)
.

Soubor zaslal zadavatel akce. Neneseme zodpovědnost za kvalitu nebo případnou škodlivost těchto dat.


O projektu | Kontakty | Napište nám | Ceník reklamy | Ochrana osobních údajů | Partneři | Ikona pro zpětný odkaz