Podrobné vyhledávání ve všech kategoriích  

Výhodné balíčky

Náhodný tip


Novinky InfoČeskoPočasí v ČR
meteopress.cz meteopress.cz


Beskydy

Přihlášení
Login
Heslo


TOPlist
Akce


Den zvířat a Ekofilm v zoo
Den zvířat a Ekofilm v zoo

Zábava
Kdy: 5.10.2013
Čas: 9.30
Kde: Ostrava, ZOO OSTRAVA
Ostravsko, Opavsko a poodří
Ostrava

V sobotu 5. října zveme všechny příznivce a milovníky zvířat i rostlin do ostravské zoo. Uskuteční se zde oslava u příležitosti svátku všech zvířat, výukové centrum se stane jedním z promítacích míst v rámci Ekofilmu a proběhnou zde další komentované prohlídky pěstebních skleníků.

Oslavy mezinárodního Dne zvířat s námi i letos společně připravují žáci a jejich učitelé z několika základních škol Moravskoslezského kraje. Malí i velcí návštěvníci se mezi 10. a 16. hodinou mohou těšit na speciální soutěž s ohroženými druhy zvířat a další zvířecí aktivity či na prezentaci výrobků, které žáci vyrobili. Výtěžek z jejich prodeje bude věnován na záchranné projekty zoo.

Ve výukovém centru bude od 9:30 do 16:30 hod. probíhat promítání filmů v rámci mezinárodního festivalu Ekofilm 2013. Zoo Ostrava se tak stane jedním z promítacích míst 39. ročníku festivalu nejen o přírodě. Kromě zoo se bude už od čtvrtku 3. října promítat i na dalších místech v Ostravě a chybět nebudou ani další doprovodné aktivity. Kdo se zapojí např. do Questingu (hledačky s příběhem), může na sobotu získat volnou vstupenku do zoo. Více informací a podrobný program najdete na www.ekofestival.eu.

Tento den se uskuteční další komentované prohlídky do botanického zázemí. Návštěvníci zoo tak budou moci využít možnosti nahlédnout do pěstebních skleníků. Prohlídky začnou ve 13 a v 15 hod. Zájemci nechť čekají u vstupu do zoo, kde si je vyzvedne průvodce. Upozorňujeme, že návštěva skleníků je možná pouze s průvodcem. Prohlídky jsou zahrnuty v ceně vstupenky do zoo. Z důvodu omezené kapacity je nutná rezervace předem na tel. čísle 596 241 269.


Cena: neuvedena

Další informace lze stáhnout zde (915_2_small.jpg)
.

Soubor zaslal zadavatel akce. Neneseme zodpovědnost za kvalitu nebo případnou škodlivost těchto dat.


O projektu | Kontakty | Napište nám | Ceník reklamy | Ochrana osobních údajů | Partneři | Ikona pro zpětný odkaz