Podrobné vyhledávání ve všech kategoriích  

Výhodné balíčky

Náhodný tip


Novinky InfoČeskoPočasí v ČR
meteopress.cz meteopress.cz


Beskydy

Přihlášení
Login
Heslo


TOPlist
Akce


Miluj svůj život – 37.mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů
Miluj svůj život – 37.mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů

Festival
Kdy: 5.7.2013, do: 7.7.2013
Čas: 9:00-22:00
Kde: Plzeň, Areál SOU elektrotechnické, Vejprnická 56, Plzeň Skvrňany
Plzeňsko
Plzeň

Ve dnech 5.-7.7.2013 se uskuteční v Plzni v pořadí již 37. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů Miluj svůj život. Během těchto tří dnů se Vám představí více než 100 účinkujících, lektorů a přednášejících z ČR a ze zahraničí. Přednášky, praktické semináře, zážitkové programy, intenzivní pracovní dílny a mnoho dalších programů z oblasti ezoteriky, alternativního léčení a rozvoje osobnosti se budou konat denně od 9.00 do 22.00 hodin.

ZAJÍMAVÉ OSOBNOSTI: Seymour Koblin (USA), Láma Sangye (Slovensko), Lenka Holas Kořínková, John Hawken (Anglie), Mgr. Natalia Yadryshnikova (Rusko), režisérka Tereza Tara a mnoho dalších.
!!!Pozor – sleva na vstupné – při přihlášení a platbě do 15.5. permanentka za 600,- Kč!!!

Již tradičně můžete v prostorách areálu navštívit velkou prodejní výstavu, kde najdete nabídku nejrůznějších produktů a služeb z oblasti ezoteriky, zdraví a zdravého životního stylu. Své služby Vám zde nabídnou jak odborní, tak alternativní poradci.
V rámci festivalu si můžete vyzkoušet frekvenční terapii - po celou dobu konání výstavy bude probíhat bezplatné měření frekvencí mikroorganismů v těle.

Festival se koná v areálu SOU elektrotechnické, Vejprnická 56, Plzeň – Skvrňany. Místo má dobrou dopravní dostupnost, areál se nachází přímo proti zastávce tramvaje č. 2, stanice „Internáty“. Programy probíhají denně od 9.00 do 22.00 hodin, výstava je přístupná veřejnosti od 9.00 do 20.00 hodin. V areálu najdete i čajovnu a stánky s občerstvením a nabídkou velmi chutných převážně vegetariánských jídel. Zajišťujeme i ubytování přímo v areálu.
Podrobný program celého festivalu i veškeré další informace najdete na www.ezotera.cz/ano, nebo na 608 377 573, ano@ezotera.cz.


Cena: neuvedena


E-mail: ano@ezotera.cz

Organizátor: Agentura ANO

Další informace lze stáhnout zde (Sobota7_12_086_300.jpg)
.

Soubor zaslal zadavatel akce. Neneseme zodpovědnost za kvalitu nebo případnou škodlivost těchto dat.


O projektu | Kontakty | Napište nám | Ceník reklamy | Ochrana osobních údajů | Partneři | Ikona pro zpětný odkaz