Podrobné vyhledávání ve všech kategoriích  

Výhodné balíčky

Náhodný tip


Novinky InfoČeskoPočasí v ČR
meteopress.cz meteopress.cz


Beskydy

Přihlášení
Login
Heslo


TOPlist
Úvod - Střední Morava - Haná

Ubytování
mapa
Tip: zvolte region z mapy
Zobrazit celou ČR
Zvoleno: Střední Morava - Haná - všechny kategorie

Region
Zaměření
Typ
Obec
Hradecko a Podzvičínsko, Krušné hory a podkrušnohoří, Beskydy, Pardubicko, Chrudimsko a Hlinecko, Máchův kraj, České středohoří a Žatecko, Český les, Chodsko a Stříbrsko, Lužické hory a Liberecko, Krkonoše, Břeclav a Pálavské vrchy, Střední Morava Haná, Zlínsko a Hostýnské vrchy, Moravský kras a Blansko, Střední Čechy západ, Vysočina

Ubytování - Střední Morava - Haná - všechny kategorie

Třídění seznamu podle: Kategorie Název (123)Region Návštěvnost

<< předchozí  [celý seznam (21 položek)]  1  2  další >>
BĚŽECKÉ TRASY - MOSTY U JABLUNKOVA, GIROVSKÁ MAGISTRÁLABeskydy
Mosty u Jablunkova
Kapacita bez přistýlek: Pro milovníky běžeckého lyžování jsou připraveny běžecké stopy, v celkové délce cca 44 km, na které ..., v ceně od (osoba/noc)

BĚŽECKÉ TRATĚ - BÍLÁ - STARÉ HAMRYBeskydy
Bílá
Kapacita bez přistýlek: Běžecké trasy (modrý, zelený a červený okruh) jsou upravované za podpory Moravskoslezského kraje. Trasy spojují obec Bílá a Staré Hamry. , v ceně od (osoba/noc)

BĚŽECKÉ TRATĚ - BUDIŠOV NAD BUDIŠOVKOUOstravsko, Opavsko a poodří
Budišov nad Budišovkou
Kapacita bez přistýlek: Parametry běžeckých tratí : Délka – 20 km Šířka – 5 m Trasy vhodné jak pro klasický, tak volný ..., v ceně od (osoba/noc)

BĚŽECKÉ TRATĚ - HOSTÝNSKÁ MAGISTRÁLAZlínsko a Hostýnské vrchy
Rajnochovice
Kapacita bez přistýlek: Hostýnská běžecká magistrála (HM52.cz) je unikátní soubor běžeckých tratí po hřebenech Hostýnských hor. , v ceně od (osoba/noc)

BĚŽECKÉ TRATĚ - MORÁVKA - SVIŇORKYBeskydy
Morávka
Kapacita bez přistýlek: Běžecká trasa Marávka-Sviňorky je upravována za podpory Moravskoslezského kraje., v ceně od (osoba/noc)

BĚŽECKÉ TRATĚ - ONDŘEJNÍKBeskydy
Frýdlant nad Ostravicí
Kapacita bez přistýlek: Masiv Ondřejník nabízí několik možností pro běžkaře a je v regionu velmi oblíbenou trasou. Vhodné ..., v ceně od (osoba/noc)

BĚŽECKÉ TRATĚ - PUSTEVNYBeskydy
Trojanovice
Kapacita bez přistýlek: Pustevny se nachází v oblasti Radhošťské hornatiny ve výšce 620 m až 1098 m n. m. Středisko je ..., v ceně od (osoba/noc)

BĚŽECKÉ TRATĚ - VELKÉ KARLOVICE - JAVORNÍKYBeskydy
Velké Karlovice
Kapacita bez přistýlek: Obec Velké Karlovice zajišťuje úpravu běžeckých tratí v délce téměř 100 km., v ceně od (osoba/noc)

BĚŽECKÉ TRATĚ - VELKÝ JAVORNÍKBeskydy
Veřovice
Kapacita bez přistýlek: Velký Javorník (918 m n. m.) - nejvyšší vrchol Veřovických vrchů, nejzápadnějšího předhůří Moravskoslezských ..., v ceně od (osoba/noc)

MAGISTRÁLA VSETÍNSKÉ VRCHYBeskydy
Vsetín
Kapacita bez přistýlek: Hřeben Vsetínských vrchů nabízí celkem 108 km strojově upravovaných běžeckých tratí., v ceně od (osoba/noc)

AREÁL ÚDOLNÍCH BĚŽECKÝCH STOP BĚLÁ POD PRADĚDEM - DOMAŠOVHrubý a Nízký Jeseník
Bělá pod Pradědem
Kapacita bez přistýlek: Délka trasy: Celková délka upravovaných tras je cca 28 km. Značení: na pláních tyčemi po cca ..., v ceně od (osoba/noc)

BĚŽECKÁ TRASA KOLEM OLEŠNÉBeskydy
Frýdek-Místek
Kapacita bez přistýlek: Běžecká trasa kolem přehrady Olešná vede po vybudované cyklostezce, kterou v létě využívají cyklisté ..., v ceně od (osoba/noc)

BĚŽECKÉ TRATĚ - DOLNÍ LOMNÁBeskydy
Dolní Lomná
Kapacita bez přistýlek: Trasy se nachází v centru Dolní Lomné na severních úbočích tohoto údolí. Vedou téměř výhradně po ..., v ceně od (osoba/noc)

BĚŽECKÉ TRATĚ - JAVOROVÝ VRCHBeskydy
Třinec
Kapacita bez přistýlek: Úprava rolbou KÄSSBOHER, kdy je přejeta celá trasa za 5 až 8 hodin, dle podmínek. Rolba vyjíždí ..., v ceně od (osoba/noc)

BĚŽECKÉ TRATĚ - LYSOHORSKÁ MAGISTRÁLARegiony
Beskydy
Kapacita bez přistýlek: Trasa 1A vrchol Lysé hory - Papežov Vede z Papežova na Zimný a odtud na vrchol Lysé hory. Start ..., v ceně od (osoba/noc)

BĚŽECKÉ TRATĚ - OSTRAVICEBeskydy
Ostravice
Kapacita bez přistýlek: V areálu golfového hřiště na Ostravici můžete při dobrých sněhových podmínkách využít 5 km na osmi ..., v ceně od (osoba/noc)

BĚŽECKÉ TRATĚ BUKOVÁ HORA-SUCHÝ VRCHOrlické hory a podhůří
Čenkovice
Kapacita bez přistýlek: V oblasti Čenkovic, Bukové hory a Suchého vrchu se strojově udržuje přes šedesát kilometrů lyžařských ..., v ceně od (osoba/noc)

BĚŽECKÝ AREÁL HRABĚNKA - JILEMNICEKrkonoše
Jilemnice
Kapacita bez přistýlek: Běžecký areál Hraběnka a jeho závodní běžecké tratě spolu s turistickou trasou „Buď fit“, byl vytvořen ..., v ceně od (osoba/noc)

JIZERSKÁ MAGISTRÁLARegiony
Jizerské hory a Frýdlantsko
Kapacita bez přistýlek: Běh na lyžích má v Jizerských horách dlouholetou tradici. V roce 1984 přišli organizátoři Jizerské ..., v ceně od (osoba/noc)

KARLOVSKÁ 50Beskydy
Velké Karlovice
Kapacita bez přistýlek: KaždoročnÍ závody ve Velkých Karlovicích. Sportovní akce je pořádána v rámci SkiTour. Tratě dlouhé ..., v ceně od (osoba/noc)

<< předchozí  [celý seznam (21 položek)]  1  2  další >>
Nenašli jste v seznamu co jste hledali? Dejte nám svůj tip.
O projektu | Kontakty | Napište nám | Ceník reklamy | Ochrana osobních údajů | Partneři | Ikona pro zpětný odkaz