Podrobné vyhledávání ve všech kategoriích  

Výhodné balíčky

Náhodný tip


Novinky InfoČeskoPočasí v ČR

meteopress.cz meteopress.cz

Beskydy

Přihlášení
Login
Heslo


TOPlist
Úvod - Střední Morava - Haná

mapa
Tip: zvolte region z mapy
Zobrazit celou ČR
Zvoleno: Střední Morava - Haná - všechny kategorie

Region
Zaměření
Typ
Obec
Střední Čechy jihovýchod, Znojmo a Podyjí, Západočeské lázně a Krušné hory západ, Písecko, Strakonice a Táborsko, Ostravsko, Opavsko a poodří, Břeclav a Pálavské vrchy, Hradecko a Podzvičínsko, Orlické hory a podhůří, Beskydy, Jižní Čechy, Střední Čechy severovýchod Polabí, Moravský kras a Blansko, Jizerské hory a Frýdlantsko, Lužické hory a Liberecko, České Švýcarsko a Šluknovsko

Ubytování - Střední Morava - Haná - všechny kategorie

Třídění seznamu podle: Kategorie Název (123)Region Návštěvnost

<< předchozí  [celý seznam (12 položek)]  1  další >>
GOLF JANOVČeské Švýcarsko a Šluknovsko
Janov
Kapacita bez přistýlek: Golfové hřiště Janov u obce Arnoltice (okres Děčín). Golfové hřiště Janov je přírodním typem hřiště ..., v ceně od (osoba/noc)

HOROLEZECTVÍ - LABSKÉ PÍSKOVCE Regiony
České Švýcarsko a Šluknovsko
Kapacita bez přistýlek: Labské pískovce se skalními stěnami a bloky, s bizardními pilíři, jehlami, věžemi, jeskyněmi a bránami ..., v ceně od (osoba/noc)

JEZDECKÝ AREÁL VŠEMILYČeské Švýcarsko a Šluknovsko
Jetřichovice
Kapacita bez přistýlek: Jezdecký areál v romantické krajině v těsném sousedství Národního parku České Švýcarsko. Krytá jízdárna ..., v ceně od (osoba/noc)

JÍZDÁRNA NA STODOLCI CHŘIBSKÁČeské Švýcarsko a Šluknovsko
Chřibská
Kapacita bez přistýlek: Pro milovníky jízdy na koni jsou k dispozici stáje s jezdeckými koňmi, kde si mohou zajezdit jak ..., v ceně od (osoba/noc)

LETNÍ STADION V RUMBURKUČeské Švýcarsko a Šluknovsko
Rumburk
Kapacita bez přistýlek: Letní areál je v provozu od 01.04.2014 do 30.11.2014 Nabídka travnaté hřiště se zastřešenou ..., v ceně od (osoba/noc)

OLEŠSKÝ RYBNÍK U ČESKÉ KAMENICERegiony
České Švýcarsko a Šluknovsko
Kapacita bez přistýlek: Olešský rybník se nachází východně od obce Stará Oleška, 5 kilometrů západně od České Kamenice. ..., v ceně od (osoba/noc)

PLAVECKÝ AREÁL DĚČÍNČeské Švýcarsko a Šluknovsko
Děčín
Kapacita bez přistýlek: Vybavení bazén: 25 metrů / hloubka od 0 do 0 cm dětský bazén: 0 x 0 m / hloubka od 0 do 0 cm ..., v ceně od (osoba/noc)

PLAVECKÝ BAZÉN V RUMBURKUČeské Švýcarsko a Šluknovsko
Ústecký kraj
Kapacita bez přistýlek: Plavecký bazén se šesti drahami o délce 25 m, 3 a 1 metrovým skokanským můstkem , brouzdalištěm ..., v ceně od (osoba/noc)

PROJÍŽĎKA PO KŘINICIČeské Švýcarsko a Šluknovsko
Krásná Lípa
Kapacita bez přistýlek: Jízda člunem po říčce Křinici v romantické soutěsce je nejoblíbenějším cílem výletů v Saském Švýcarsku. ..., v ceně od (osoba/noc)

ŘEKA KAMENICE (HŘENSKÁ)Regiony
České Švýcarsko a Šluknovsko
Kapacita bez přistýlek: Řeka pramení v Lužických horách. Kamenice je sjízdná v dubnu až květnu. Obtížnost je hodnocena stupněm ..., v ceně od (osoba/noc)

SKATE - PARK V RUMBURKUČeské Švýcarsko a Šluknovsko
Rumburk
Kapacita bez přistýlek: Naproti zimnímu stadionu se nachází skate – park, který je volně přístupný po celý den. Služby ..., v ceně od (osoba/noc)

ZIMNÍ STADION V RUMBURKUČeské Švýcarsko a Šluknovsko
Ústecký kraj
Kapacita bez přistýlek: Krytý stadion s umělou ledovou plochou byl zprovozněn v roce 2002. Nabídka bruslení pro ..., v ceně od (osoba/noc)

<< předchozí  [celý seznam (12 položek)]  1  další >>
Nenašli jste v seznamu co jste hledali? Dejte nám svůj tip.
O projektu | Kontakty | Napište nám | Zákaznická zóna | Ceník reklamy | Ochrana osobních údajů | Cookies | Partneři | Ikona pro zpětný odkaz