Podrobné vyhledávání ve všech kategoriích  

Výhodné balíčky

Náhodný tip


Novinky InfoČesko



Počasí v ČR

meteopress.cz meteopress.cz


Beskydy

Přihlášení
Login
Heslo


TOPlist
Úvod - České středohoří a Žatecko

mapa
Tip: zvolte region z mapy
Zobrazit celou ČR
Zvoleno: České středohoří a Žatecko - všechny kategorie

Region
Zaměření
Typ
Obec
Břeclav a Pálavské vrchy, Krušné hory a podkrušnohoří, Šumava, Písecko, Strakonice a Táborsko, Zlínsko a Hostýnské vrchy, České Švýcarsko a Šluknovsko, Kladské pomezí, Moravský kras a Blansko, Znojmo a Podyjí, Krkonoše, Střední Čechy severovýchod Polabí, Pardubicko, Chrudimsko a Hlinecko, Českomoravské pomezí, Střední Čechy západ, Jizerské hory a Frýdlantsko

Ubytování - České středohoří a Žatecko - všechny kategorie

Třídění seznamu podle: Kategorie Název (123)Region Návštěvnost

<< předchozí  [celý seznam (588 položek)]  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  další >>
HRAD A PEVNOST ŠPILBERK V BRNĚ (NKP)Brno a okolí
Brno
Kapacita bez přistýlek: Ve 13. století hrad Špilberk zakládá český král Přemysl Otakar II. Tato památka byla postavena výhradně ..., v ceně od (osoba/noc)

HRAD A ZÁMEK GRABŠTEJNLužické hory a Liberecko
Hrádek nad Nisou
Kapacita bez přistýlek: Původně gotický hrad se již od 13. století vypíná nedaleko Trojzemí Čech, Německa a Polska, aby ..., v ceně od (osoba/noc)

HRAD BÍTOV (NKP)Znojmo a Podyjí
Bítov
Kapacita bez přistýlek: Bítov je jedním z nejstarších a nejromantičtějších hradů naší země. Leží na ostrohu obtékaném řekou ..., v ceně od (osoba/noc)

HRAD HELFŠTÝNStřední Morava ~ Haná
Týn nad Bečvou
Kapacita bez přistýlek: Rozsáhlá zřícenina hradu Helfštýna, vévodící celému údolí Moravské brány, podněcovala už na konci 18. století romantizující historiky k falešným úvahám o původu hradu v daleké minulosti. , v ceně od (osoba/noc)

HRAD SEEBERGZápadočeské lázně a Krušné hory ~ západ
Poustka
Kapacita bez přistýlek: Hrad Seeberg byl po svém založení jedním z vojenských opěrných bodů, které vytvářely zázemí při ..., v ceně od (osoba/noc)

HRAD ŠTRAMBERKBeskydy
Štramberk
Kapacita bez přistýlek: Gotická válcová věž tzv. Trúba o výšce 40 m a průměru 10 m - z hradeb a samotné věže je krásný výhled do kraje, v ceně od (osoba/noc)

HRAD VEVEŘÍ VE VEVERSKÉ BÍTÝŠCEBrno a okolí
Veverská Bítýška
Kapacita bez přistýlek: Jeden z nejrozsáhlejších hradních areálů u nás vznikal postupně během téměř osmisetleté historie. ..., v ceně od (osoba/noc)

SIROTČÍ HRÁDEK KLENTNICEBřeclav a Pálavské vrchy
Klentice
Kapacita bez přistýlek: Sirotčí hrádek (Waisenstein) je připomínán už ve 13. stol. jako pomezní hrad, roku 1645 byl rozbořen ..., v ceně od (osoba/noc)

STŘEDOVĚKÁ TVRZ MRAČ U BENEŠOVAStřední Čechy ~ jihovýchod
Mrač
Kapacita bez přistýlek: Středověká tvrz na skalnatém ostrohu se zachovalým plášťovým opevněním. Stavba má nádvoří v podobě ..., v ceně od (osoba/noc)

ZÁMEK A VLASTIVĚDNÉ MUZEUM CHOLTICEPardubicko, Chrudimsko a Hlinecko
Choltice
Kapacita bez přistýlek: Barokní zámek v obci Choltice stojí na místě bývalého zámku, který byl zničen v 1. polovině 17. ..., v ceně od (osoba/noc)

ZÁMEK A ZÁMECKÝ VRCH VE FULNEKUOstravsko, Opavsko a poodří
Fulnek
Kapacita bez přistýlek: Zámecký komplex se skládá ze dvou částí - z Horního zámku a mladšího, tzv. Dolního zámku. , v ceně od (osoba/noc)

ZÁMEK BŘEZNICE (NKP)Střední Čechy ~ západ
Březnice
Kapacita bez přistýlek: Původně gotická tvrz staročeského rodu Buziců z 1. pol. 13. st., která byla v průběhu 16.-17. st. ..., v ceně od (osoba/noc)

ZÁMEK DĚČÍNČeské Švýcarsko a Šluknovsko
Děčín
Kapacita bez přistýlek: Zámek leží v samém středu města Děčín nad soutokem řek Labe a Ploučnice. Patří mezi největší a historicky ..., v ceně od (osoba/noc)

ZÁMEK HOŘOVICE (NKP)Střední Čechy ~ západ
Hořovice
Kapacita bez přistýlek: Barokně-klasicistní zámek byl postaven na místě gotického hradu založeného zřejmě na přelomu 13. ..., v ceně od (osoba/noc)

ZÁMEK HRÁDEK U NECHANIC (NKP)Hradecko a Podzvičínsko
Hrádek
Kapacita bez přistýlek: Zámek ve stylu romantické windsorské gotiky vznikl v letech 1839 - 1857 jako reprezentační sídlo ..., v ceně od (osoba/noc)

ZÁMEK KARLOVA KORUNA V CHLUMCI NAD CIDLINOUHradecko a Podzvičínsko
Chlumec nad Cidlinou
Kapacita bez přistýlek: Zámek Karlova Koruna si dal postavit jako své letní sídlo v letech 1721-23 hrabě František Ferdinand ..., v ceně od (osoba/noc)

ZÁMEK LIBERECLužické hory a Liberecko
Liberec
Kapacita bez přistýlek: Zámek byl postaven v renesančním slohu rodem Redernů, dokončen byl v roce 1587. V zámku se dochovala ..., v ceně od (osoba/noc)

ZÁMEK SLAVKOV - AUSTERLITZBrno a okolí
Slavkov u Brna
Kapacita bez přistýlek: Veřejnosti je přístupné téměř celé první patro slavkovského zámku. Jeho instalaci tvoří části kdysi ..., v ceně od (osoba/noc)

ZÁMEK STRÁNOVStřední Čechy ~ severovýchod ~ Polabí
Jizerní Vtelno
Kapacita bez přistýlek: Novorenesanční zámek Nový Stránov v obci Jizerní Vtelno poblíž Mladé Boleslavi je označován za jeden ..., v ceně od (osoba/noc)

ZÁMEK STRÁŽNICESlovácko a Bílé Karpaty
Strážnice
Kapacita bez přistýlek: Na místě, kde stojí dnes zámek, stála pevnost pro stráž na moravsko-uherské hranici.V roce 1450 ..., v ceně od (osoba/noc)

<< předchozí  [celý seznam (588 položek)]  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  další >>
Nenašli jste v seznamu co jste hledali? Dejte nám svůj tip.
O projektu | Kontakty | Napište nám | Ceník reklamy | Ochrana osobních údajů | Partneři | Ikona pro zpětný odkaz