Podrobné vyhledávání ve všech kategoriích  

Výhodné balíčky

Náhodný tip


Novinky InfoČeskoPočasí v ČR

meteopress.cz meteopress.cz

Beskydy

Přihlášení
Login
Heslo


TOPlist
Akce


Jazzový festival
Jazzový festival

Festival
Kdy: 15.10.2022
Čas: 18,30
Kde: Vsetín, DŮM KULTURY VSETÍN
Beskydy
Vsetín

OSMADVACÁTÝ VSETÍNSKÝ JAZZOVÝ FESTIVAL LÁKÁ NA KYTARISTU RUDYHO LINKU

Tradiční vsetínská událost věnovaná jazzové muzice je opět po roce tady. Hvězdou letošního ročníku Vsetínského jazzového festivalu je kytarista Rudy Linka se švédským pianistou Bobo Stensonem. V dramaturgii festivalu nechybí ani mladí hudebníci či swingové uskupení. Dům kultury Vsetín zve všechny milovníky jazzové hudby na sobotu 15. října od 18:30.

„Jsme rádi, že máme tu čest na festivalu již podruhé přivítat fenomenálního kytaristu Rudyho Linku, tentokrát i s charismatickým klavíristou Bobo Stensonem,“ uvedla Eva Hennelová, produkční z Domu kultury Vsetín. Rudy Linka na Vsetínském jazzovém festivalu vystupoval poprvé v roce 2010. „První vystoupení slavného jazzového kytaristy na Vsetíně sklidilo obrovský úspěch,“ vzpomíná Hennelová.

Foyer Domu kultury se od 18:30 rozezní prvními jazzovými a swingovými rytmy v podání Swingtetu. Ve velkém sále se pak od 19 hodin představí tři uskupení. Kromě Rudyho Linky vystoupí výjimečný Ochepovsky Project pod vedením ruského rodáka, kytaristy a skladatele Igora Ochepovského. Kapela složená z vynikajících českých a slovenských hudebníků se pohybuje mezi žánry, v její tvorbě se prolínají vlivy jazzu, neo-soulu i vážné a elektronické hudby. „Festival uzavře multižánrová zpěvačka a skladatelka Marta Kloučková se svým quintetem,“ dodala Eva Hennelová. Jazzovým večerem bude provázet Aleš Benda.


Cena

Vstupné: 490 Kč v předprodeji, 590 Kč v den akce. Předprodej vstupenek probíhá on line na www.dkvsetin.cz nebo na pokladně Kina Vatra.


O projektu | Kontakty | Napište nám | Zákaznická zóna | Ceník reklamy | Ochrana osobních údajů | Cookies | Partneři | Ikona pro zpětný odkaz