Podrobné vyhledávání ve všech kategoriích  

Výhodné balíčky

Náhodný tip


Novinky InfoČeskoPočasí v ČR

meteopress.cz meteopress.cz

Beskydy

Přihlášení
Login
Heslo


TOPlist
Akce


charitativní festival HOUPAČKA
charitativní festival HOUPAČKA

Festival
Kdy: 13.08.2022, do: 14.08.2022
Čas: 13:00 -02:00
Kde: Velešín, fotbalové hřiště
Šumava
Velešín

TISKOVÁ ZPRÁVA - CHARITATIVNÍ A MULTIŽÁNROVÝ FESTIVAL "HOUPAČKA 2022"...aneb my vám-vy nám
Spolek 2/4 (www.spolek24.cz) pořádá již 9. ročník charitativního a multižánrového festivalu "HOUPAČKA 2022" s podtitulem...my vám-vy nám". Akce proběhne v sobotu 13.8.2022 v areálu fotbalového hřiště ve Velešíně. Začátek je naplánován na 13.00 hod. Houpačka je koncepčně ojedinělá akce, ve kterém se snažíme široké veřejnosti prezentovat alternativní hudební, umělecké, sportovní a jiné projekty se kterými se kterými se návštěvníci běžně nesetkají. Festival dále vytváří prostor pro prezentaci neziskovým organizacím a nabízí bohatý program pro všechny věkové kategorie.
HOUPAČKA POMÁHÁ
Dalším cílem projektu je vytěžit finanční prostředky na podporu dětí a rodin s SMA (spinální svalová atrofie). Již druhým rokem spolupracujeme s pacientskou organizací "SMAci", která tyto pacienty zaštiťuje. Stejně jako v loni tak i letos budou prostředky použity na financování oddechových a psychorehabilitačních pobytů dětí s SMA a navíc na nákup nezbytných kompenzačních pomůcek pro dvouletého Tadeáška u kterého byla tato diagnóza zjištěna teprve nedávno.
V roce 2021 proběhla před samotným festivalem online aukce a dohromady s vybraným vstupným a výtěžkem z benefičního prodeje se podařilo získat přes 185 000.- Kč. I v letošním roce proběhla úspěšná online aukce a Houpačka tak odstartuje s částkou 48 816,- Kč.
HOUPAČKA NABÍZÍ BOHATÝ PROGRAM
Součástí festivalu je i benefiční běh pro SMÁčky, který odstartuje ve 14.00 hod z parkoviště Jihostroje ve Velešíně, který je možno absolvovat jakýmkoli bezmotorovým způsobem.
V hudební části se můžete těšit na PRAGO UNION /hip hop rap/ (již od 15:30), PARTA VYNÍKAJÍCÍCH LIDÍ /alternative rock/, AIKO /electro pop/ či PAPALESCU2 /electronica/
Nedílnou součástí jsou i exhibiční vystoupení a letos to bude ukázka bojového umění TAEKWON-DO Velešín, Studio BLUEMANDARIN s písečným uměním a program obohatí komik MILOŠ KNOR.
Prezentovat se budou: AMNESTY INTERNATIONAL, PAMĚŤ NÁRODA JIHOČESKÉHO KRAJE, METODÉJ z.s / vzácná metabolická onemocnění), pacientská organizace SMAci / Spinální svalová atrofie/, BESIP a daší.
Po celý den bude probíhat BENEFIČNÍ TRH na kterém budou dobrovolníci bez nároku na odměnu nabízet originální výrobky či služby.
Dětské návěštěvníky potěší celá řada ZÁBAVNÝCH ATRAKCÍ, DÍLEN či SOUTĚŽÍ.
K dispozici Stanová vesnička, parkování zdarma, catering.
ZTP a děti do 12 let mají vstup ZDARMA.
Spolek 2/4 pracuje na projektu bez nároku na odměnu !
KONTAKT: kamil.zeman@seznam.cz, 606148544


Cena: neu250.-Kč.ZTP a děti do 12 let zdarmavedena


E-mail: kamil.zeman@seznam.cz

Organizátor: Spolek 2/4

Další informace lze stáhnout zde (Houpacka22_plakat_web.jpg)
.

Soubor zaslal zadavatel akce. Neneseme zodpovědnost za kvalitu nebo případnou škodlivost těchto dat.


O projektu | Kontakty | Napište nám | Zákaznická zóna | Ceník reklamy | Ochrana osobních údajů | Cookies | Partneři | Ikona pro zpětný odkaz