Podrobné vyhledávání ve všech kategoriích  

Výhodné balíčky

Náhodný tip


Novinky InfoČeskoPočasí v ČR

meteopress.cz meteopress.cz


Beskydy

Přihlášení
Login
Heslo


TOPlist
Akce


Vsetínské kulturní léto
Vsetínské kulturní léto

Festival
Kdy: 04.07.2019, do: 25.07.2019
Kde: Vsetín, VSETÍN
Beskydy
Vsetín

Ve čtvrtek 11. července od 19 hodin v rámci Vsetínského kulturního léta na Dolním náměstí vystoupí brněnská kapela Listolet původem ze západních Karpat. Jako hudební host zahraje také tříčlenná verze vsetínské kapely Ležérně a vleže – Ležérní trio.

Listolet ve své tvorbě kombinuje prvky folku a elektronické hudby. V minulosti spolupracovala kapela například s Beatou Bocek, Jitkou Šuranskou, Lucií Redlovou či Jakubem Čermákem. Ačkoli je domovskou základnou Listoletu momentálně Brno, listoletci se hrdě hlásí ke svým kořenům v kopcích na východ od řeky Moravy, kde se cítí být doma a odkud čerpají inspiraci. V případě nepříznivého počasí se koncert bude konat v malém sále domu kultury.

Od 21.30 hodin bude program večera pokračovat letním kinem, které nabídne americký animovaný snímek Spider-Man: Paralelní světy – jeden z nejpovedenějších filmů se Spider-Manem vůbec. Je to dáno zejména výbornou a originální animací, která je jedním slovem dechberoucí, bravurně lícujícím soundtrackem a atraktivním příběhem o multivesmíru, který skvěle odsýpá, což v kombinaci s moderním přístupem k látce, hutným dramatem a pečlivě dávkovaným humorem činí z tohoto snímku svižnou, osvěžující a oddechovou podívanou.

Cena

zdarma


O projektu | Kontakty | Napište nám | Ceník reklamy | Ochrana osobních údajů | Partneři | Ikona pro zpětný odkaz