Podrobné vyhledávání ve všech kategoriích  

Výhodné balíčky

Náhodný tip


Novinky InfoČeskoPočasí v ČR

meteopress.cz meteopress.cz


Beskydy

Přihlášení
Login
Heslo


TOPlist
Úvod - Ubytování - Střední Čechy - severovýchod - Polabí

mapa
Tip: zvolte region z mapy
Zobrazit celou ČR
Zvoleno: Střední Čechy - severovýchod - Polabí - Ubytování

Region
Zaměření
Typ
Obec
Praha hl.m., Zlínsko a Hostýnské vrchy, Hrubý a Nízký Jeseník, Krušné hory a podkrušnohoří, České Švýcarsko a Šluknovsko, České středohoří a Žatecko, Krkonoše, Břeclav a Pálavské vrchy, Máchův kraj, Plzeňsko, Brno a okolí, Hradecko a Podzvičínsko, Kladské pomezí, Znojmo a Podyjí, Ostravsko, Opavsko a poodří

Ubytování - Střední Čechy - severovýchod - Polabí - Ubytování

Třídění seznamu podle: Kategorie Název (123)Region Návštěvnost

<< předchozí  [celý seznam (15 položek)]  1  další >>
BŘEVNOVSKÝ MLÝN - PRAHA 6Praha hl.m.
Břevnov
Kapacita bez přistýlek: Na místě dřevěného mlýna v Břevnovském klášteře vyrostl v roce 1722 mlýn holandského typu. Mlýnem ..., v ceně od (osoba/noc)

BUDOVA HLAVNÍ POŠTY - PRAHA NOVÉ MĚSTOPraha hl.m.
Nové Město
Kapacita bez přistýlek: Budova obvodní pošty Prahy 1 v Jindřišské ulici vyrostla v letech 1871 – 1874. Svou základu zde ..., v ceně od (osoba/noc)

BUDOVA HLAVNÍHO (WILSONOVA) NÁDRAŽÍ - PRAHA NOVÉ MĚSTOPraha hl.m.
Nové Město
Kapacita bez přistýlek: Jedná se o největší pražské nádraží. Hlavní vstup je z Vrchlického sadů. Původní stavba z roku 1910 ..., v ceně od (osoba/noc)

LANOVÁ DRÁHA NA PETŘÍN - PRAHA 1, Malá StranaPraha hl.m.
Malá Strana
Kapacita bez přistýlek: Nestarší lanová dráha v Praze byla postavena v roce 1891, aby se lidé dostali bez problémů k nové ..., v ceně od (osoba/noc)

MASARYKOVO NÁDRAŽÍ - PRAHA NOVÉ MĚSTOPraha hl.m.
Nové Město
Kapacita bez přistýlek: Empírová budova nejstaršího nádraží v Praze pochází z roku 1845. Byla vybudována ve slohu vrcholného ..., v ceně od (osoba/noc)

MÜLLEROVA (LOOSOVA) VILA - PRAHA STŘEŠOVICEPraha hl.m.
Střešovice
Kapacita bez přistýlek: Müllerova vila byla postavena v roce 1930 architektem Adolfem Loosem, který navrhoval i její interiéry. ..., v ceně od (osoba/noc)

MUZEUM STARÁ ČISTÍRNA – PRAHA BUBENEČPraha hl.m.
Bubeneč
Kapacita bez přistýlek: Muzeum Stará čistírna je umístěno v památkově chráněném areálu Staré čistírny odpadních vod, která ..., v ceně od (osoba/noc)

OBCHODNÍ DŮM KOTVARegiony
Praha hl.m.
Kapacita bez přistýlek: Výstavní a prémiový obchodní dům v historickém centru Prahy. Půdorys domu připomíná včelí plástev, ..., v ceně od (osoba/noc)

PETŘÍNSKÁ ROZHLEDNA - PRAHA 1 - MALÁ STRANAPraha hl.m.
Malá Strana
Kapacita bez přistýlek: Rozhledna Petřín stojící na stejnomenné kopci byla postavena u příležitosti jubilejní výstavy v ..., v ceně od (osoba/noc)

PLANETÁRIUM PRAHA - PRAHA BUBENEČPraha hl.m.
Bubeneč
Kapacita bez přistýlek: Planetárium je nejmladším členem Hvězdárny a planetária hlavního města Prahy. Pravidelou činnost ..., v ceně od (osoba/noc)

ROZHLEDNA OBORA - PRAHA TROJAPraha hl.m.
Troja
Kapacita bez přistýlek: Dřevěná rozhledna v Zoo Praha , byť byla postavena v roce 2009, je bohužel vzhledem ke svému konstrukčnímu ..., v ceně od (osoba/noc)

TANČÍCÍ DŮM - PRAHA 2Praha hl.m.
Nové Město
Kapacita bez přistýlek: V roce 1996 byla dokončena moderní dominanta Vltavského břehu, kterou vytvořili Frank O. Gehry a ..., v ceně od (osoba/noc)

VYŠEHRAD - PRAHA (NKP)Praha hl.m.
Vyšehrad
Kapacita bez přistýlek: Podle pověstí byl Vyšehrad bájným sídlem kněžny Libuše a Přemysla Oráče. Ve skutečnosti zdejší hradiště ..., v ceně od (osoba/noc)

VÝSTAVIŠTĚ - PRAHA BUBENEČPraha hl.m.
Bubeneč
Kapacita bez přistýlek: Výstaviště Praha je multifunkčním prostorem s dlouholetou tradicí. Rozkládá se na ploše 36 hektarů ..., v ceně od (osoba/noc)

ŽIŽKOVSKÝ VYSÍLAČ - PRAHA ŽIŽKOVPraha hl.m.
Žižkov
Kapacita bez přistýlek: Televizní vysílač Praha, známý spíše jako Žižkovský vysílač, stojí uprostřed Mahlerových sadů přímo ..., v ceně od (osoba/noc)

<< předchozí  [celý seznam (15 položek)]  1  další >>
Nenašli jste v seznamu co jste hledali? Dejte nám svůj tip.
O projektu | Kontakty | Napište nám | Ceník reklamy | Ochrana osobních údajů | Partneři | Ikona pro zpětný odkaz