Podrobné vyhledávání ve všech kategoriích  

Výhodné balíčky

Náhodný tip


Novinky InfoČeskoPočasí v ČR

meteopress.cz meteopress.cz
TOPlist
Akce


Top Dream Company – Hotovo dvacet
Top Dream Company – Hotovo dvacet

Koncert
Kdy: 26.09.2024
Čas: 20:30 - 00:00
Kde: Nové Město, Lucerna Music Bar
Praha hl.m.
Nové Město

Kapela TOP DREAM COMPANY slaví dvacetiny! Jedenáct muzikantů špičkové funkové kapely, k tomu spousta hostů a navíc křest nového alba - to vše vás čeká 26. 9. v Lucerna Music Baru na koncertě, který TDC nazvali „Hotovo dvacet“.

Během doby svého trvání dokázala kapela vydat 5 alb, zahrát stovky koncertů po Česku i po Evropě, potkat se na podiu s Kool<span> and </span>the Gang, Corym Henrym nebo Victorem Wootenem a hlavně roztancovat každé publikum a rozdat bezpočet úsměvů i uznalých „stank face“ pohledů. V hudbě vycházejí hlavně z funku, ale kombinují ho z popem, rapem i soulem. V posledních letech se navíc TDC pevně usadili v českých textech, takže jsou posluchačům ještě blíž.

Jádro TDC tvoří trumpetista a kapelník Petr „Harmy“ Harmáček spolu se zpěvákem a frontmanem Jakubem Vaňasem. Ty doplňují vrcholoví čeští muzikanti se zkušenostmi z největších pódií s největšími jmény. Pro tento večer si navíc pozvou hosty, kteří kapelou buď prošli nebo v ní zanechali výraznou stopu. Těšit se tak můžete na Evu Burešovou, Ondřeje Rumla, Martinu Bárta, Alfonse Llupiho a mnoho dalších.

Každá TDC párty stojí za to, ale když se tentokrát spojí s oslavou narozenin a křtem nového alba, bude se ten večer těžko v Praze hledat žhavější klub.

Předprodej vstupenek: web Lucerna Music Baru a GoOut.cz


Cena: 390,- předprodej, 490,- na místě


E-mail: netwinproduction@gmail.com

Organizátor: NetwIN production

Další informace lze stáhnout zde (TDC_LMB_Hotovo_20_grafika_FB-5_-_kopie.jpg)
.

Soubor zaslal zadavatel akce. Neneseme zodpovědnost za kvalitu nebo případnou škodlivost těchto dat.


O projektu | Kontakty | Napište nám | Zákaznická zóna | Ceník reklamy | Ochrana osobních údajů | Cookies | Partneři | Ikona pro zpětný odkaz