Podrobné vyhledávání ve všech kategoriích  

Výhodné balíčky

Náhodný tip


Novinky InfoČeskoPočasí v ČR

meteopress.cz meteopress.cz
TOPlist
Akce


Pavel Šporcl a Gipsy Way
Pavel Šporcl a Gipsy Way

Koncert
Kdy: 06.09.2024
Čas: 19.00
Kde: Vsetín, DŮM KULTURY VSETÍN
Beskydy
Vsetín

PRVNÍ INTERPRETI VALAŠSKÉHO ZÁŘENÍ 2024 ODHALENI

Přípravy nadcházejícího šestadvacátého ročníku Valašského záření jsou v plném proudu. Také v roce 2024 přinese oblíbený městský festival pestrý program plný skvělých koncertů, jarmarku, výstav i zábavy pro děti. Chybět nebude ani páteční slavnostní zahajovací koncert ve vsetínském domě kultury, kterého se letos ujme Pavel Šporcl s cikánskou cimbálovkou Gipsy Way. Mezi desítkami umělců se v průběhu víkendu od 6. do 8. září představí Dalibor Janda, Jaroslav Uhlíř nebo Bára Poláková.

„Od dalšího Valašského záření nás dělí už jen několik měsíců a my se těšíme, že se opět společně setkáme u dobré hudby, jídla i zábavy v centru města,“ zve starosta Vsetína Jiří Čunek. Zahajovací koncert v letošním roce opět nabídne skvělé české umělce a nastartuje víkend plný zábavy v centru města. „Letos bude pódium domu kultury v první den Valašského záření patřit Pavlu Šporclovi se skupinou Gipsy Way Ensemble,“ představil hvězdu prvního dne místostarosta Pavel Bartoň.

Pavel Šporcl naposledy zahrál ve Vsetíně v rámci Novoročního koncertu spolu s Janáčkovým komorním orchestrem před čtyřmi lety. „Tehdy mu aplaudovat do posledního místa vyprodaný velký sál,“ připomněla poslední Šporclovu návštěvu vsetínského domu kultury jeho jednatelka Petra Vaňková. Vstupenky na zahajovací koncert, který proběhne v pátek 6. září, jsou již v prodeji na www.dkvsetin.cz a na pokladně kina Vatra.

Kromě pátečního slavnostního koncertu nabídne Valašské záření pestrý hudební program, který bude probíhat po tři dny na pódiích na Dolním náměstí a na Svárově. V letošním roce vystoupí zpěvák Dalibor Janda, legendární písničkář Jaroslav Uhlíř, zpěvačka Bára Poláková, úspěšná česká skupina Vesna, Boogie Boys z Polska nebo americká kapela Lord Bishop Rocks. „Nebude chybět ani speciální tajný koncert, který letos bude lahůdkou pro hudební fajnšmekry,“ doplnil místostarosta Pavel Bartoň.

Další interprety a účinkující bude Dům kultury Vsetín, který akci pro město pořádá, průběžně představovat na svých webových stránkách, Facebooku a Instagramu.

Mgr. Veronika Ježíková
www.dkvsetin.cz


O projektu | Kontakty | Napište nám | Zákaznická zóna | Ceník reklamy | Ochrana osobních údajů | Cookies | Partneři | Ikona pro zpětný odkaz