Podrobné vyhledávání ve všech kategoriích  

Výhodné balíčky

Náhodný tip


Novinky InfoČeskoPočasí v ČR

meteopress.cz meteopress.cz
TOPlist
Akce


Kurz etikety s Ladislavem Špačkem na Lanterně
Kurz etikety s Ladislavem Špačkem na Lanterně

Beseda, přednáška, exkurze
Kdy: 08.12.2023
Čas: 19:00-22:00
Kde: Velké Karlovice, Spa hotel Lanterna, Léskové 659, Velké Karlovice
Beskydy
Velké Karlovice

Smart casual, business dress code, banket, podání ruky či správné stolování. Jak si poradit se záludnými pravidly etikety ve společnosti? Mistr etikety Ladislav Špaček vás 8. prosince při degustační večeři ve Spa hotelu Lanterna ve Velkých Karlovicích provede psanými i nepsanými pravidly etikety, které si rovnou vyzkoušíte v praxi.
Tříhodinový Kurz etikety v podání Ladislava Špačka se koná 8. prosince od 19 hodin v zážitkové restauraci Vyhlídka Spa hotelu Lanterna, kde vás čeká také degustační menu snoubené s vybranými víny. Ladislav Špaček působil více než 10 let jako mluvčí prezidenta Václava Havla, setkal se s vrcholnými státníky i členy královských rodin, účastnil se banketů, recepcí, plesů, audiencí a díky svým zkušenostem patří mezi největší odborníky na etiketu a pravidla společenského chování u nás.
Na Kurzu etikety na Lanterně se dozvíte vše o pravidlech společenského oblékání, kontaktních situacích, jako jsou představování, zdravení či navazování rozhovoru. Podíváte se na vhodné dary a květiny, na společenské akce a účast na nich, na etiketu běžných každodenních situací, na případné nehody, stolování i na to, jak si připravit a jak přednést proslov či přípitek.
Vše si pak budete moct zopakovat díky knize Ladislava Špačka Obrazová etiketa, kterou obdržíte jako dárek. A obdarovat se můžete ještě více, pokud si příjemný večer prodloužíte pobytem ve Spa hotelu Lanterna a vychutnáte si neomezenou relaxaci v luxusním wellness, spojenou s masážemi a vyhlášenými saunovými rituály.
Termín: 8. 12. 2023, od 19:00
Místo: Spa hotel Lanterna, Léskové 659, Velké Karlovice
Více informací: https://www.valachy.cz/lanterna/darkove-poukazy/kurz-etikety-s-ladislavem-spackem-a-zazitkovym-menu/


Cena: neuvedena


E-mail: rezervace@valachy.cz

Organizátor: Spa hotel Lanterna, Léskové 659, Velké Karlovice

Další informace lze stáhnout zde (02_1.jpg)
.

Soubor zaslal zadavatel akce. Neneseme zodpovědnost za kvalitu nebo případnou škodlivost těchto dat.


O projektu | Kontakty | Napište nám | Zákaznická zóna | Ceník reklamy | Ochrana osobních údajů | Cookies | Partneři | Ikona pro zpětný odkaz