Podrobné vyhledávání ve všech kategoriích  

Výhodné balíčky

Náhodný tip


Novinky InfoČeskoPočasí v ČR

meteopress.cz meteopress.cz

Beskydy

Přihlášení
Login
Heslo


TOPlist
Akce


Ondřej Fencl s kapelou Hromosvod
Ondřej Fencl s kapelou Hromosvod

Koncert
Kdy: 29.11.2022
Čas: 19.00
Kde: Vsetín, DŮM KULTURY VSETÍN
Beskydy
Vsetín

ONDŘEJ FENCL NA VSETÍNĚ POPRVÉ PŘEDSTAVÍ SVOU KAPELU HROMOSVOD

Malý sál vsetínského Domu kultury bude hostit hudebníka Ondřeje Fencla s kapelou Hromosvod. Pětičlenný band vynikajících českých muzikantů představí svou tvorbu charakteristickou především říznými bubny a souzvukem houslí a příčné flétny. Návštěvníci se mohou těšit také na písně z nejnovějšího alba s názvem „Na kraji nebe“. Koncert se uskuteční v úterý 29. listopadu od 19 hodin.

„Ondřej Fencl, kterého vsetínské publikum dobře zná jako výborného kytaristu, zpěváka, klávesistu, hudebního manažera, skladatele, publicistu a textaře, tentokrát přijede do Malého sálu s bandem, který je jeho srdeční záležitostí. Hromosvod se ve Vsetíně představí poprvé,“ uvádí produkční Eva Hennelová z Domu kultury Vsetín. Kapela, která v listopadu oslaví již osmadvacet let na scéně, přiveze autorskou tvorbu Ondřeje Fencla, kterého mohou posluchači znát mimo jiné z kapel 5P Luboše Pospíšila, Schodiště nebo z tria s Vladimírem Mertou či Janem Hrubým.

Kapelu dále tvoří elitní čeští hudebníci z doprovodných skupin Kamila Střihavky, Lucie, Inflagranti či Kollerbandu. Na pódiu se vedle Ondřeje Fencla objeví Vojtěch Jindra (elektrická kytara), Hana K. Vyšínská (housle), Jaryn Janek (basová kytara) a Tomáš Marek (bicí). Hromosvod, který vznikl jako dětská kapela, po čtyřech vydaných albech ukončil svou dosavadní folk rockovou podobu a od roku 2017 funguje jako nadžánrová sestava pod hlavičkou „Ondřej Fencl a Hromosvod“. Nejnovější album nazvané „Na kraji nebe“ skupina vydala v roce 2020.


O projektu | Kontakty | Napište nám | Zákaznická zóna | Ceník reklamy | Ochrana osobních údajů | Cookies | Partneři | Ikona pro zpětný odkaz