Podrobné vyhledávání ve všech kategoriích  

Výhodné balíčky

Náhodný tip


Novinky InfoČeskoPočasí v ČR

meteopress.cz meteopress.cz

Lyžařské areály a střediska, aktuální sněhové podmínky i-Skiservis

Beskydy

Přihlášení
Login
Heslo


TOPlist
Akce


KAPELA JAZZHEC S HOSTY
KAPELA JAZZHEC S HOSTY

Koncert
Kdy: 28.2.2020
Čas: 19.00
Kde: Vsetín, VSETÍN
Beskydy
Vsetín

KAPELA JAZZHEC S HOSTY ZAHRAJE V DOMĚ KULTURY


Formace JazzHec amp; vocal kolem kapelníka Jaromíra Bazela mladšího je vsetínskému publiku známa. Tentokrát se v malém sále domu kultury představí se zpěvačkou Klárou Blažkovou, a to v pátek 28. února od 19.00 hodin. Těšit se můžete i na další hosty!
JazzHec čerpá repertoár především z jazzových standardů. Členové kapely (Jaromír Bazel ml., Jaromír Kužela, Pavel Budík, Martin Maloš a Štěpán Marek) jsou zkušení muzikanti a někteří z nich také úspěšní pedagogové na základních uměleckých školách ve Vsetíně a Valašském Meziříčí. V jejich podání se mohou posluchači těšit i na moderní jazzové kousky a aranže.
Zpěvačka a hlasová lektorka Klára Blažková se kromě jazzu věnuje také nadžánrové interpretaci klasické, lidové hudby a world music v rámci projektů po České a Slovenské republice, vyučuje soukromě i pod hlavičkou ZUŠ Kostka populární a lidový zpěv a spolupořádá hudební akce a mezinárodní hudební festival v Ostravě. Kromě ní zazpívá s kapelou JazzHec také mladičká talentovaná Tereza Kašparová, která navazuje na hudební rodinnou tradici a zároveň je Klářinou žačkou. Za bicí hned v několika písních usedne Jaromír, nejmladší z rodu Bazelů.
Přijďte si poslechnout, jak jim to společně šlape.
Vstupné 140 Kč. Předprodej vstupenek online na www.dkvsetin.cz nebo na pokladně kina Vatra.


O projektu | Kontakty | Napište nám | Ceník reklamy | Ochrana osobních údajů | Partneři | Ikona pro zpětný odkaz