Podrobné vyhledávání ve všech kategoriích  

Výhodné balíčky

Náhodný tip


Novinky InfoČeskoPočasí v ČR

meteopress.cz meteopress.cz

Beskydy

Přihlášení
Login
Heslo


TOPlist
Akce


V POLIČSKÉM MUZEU SE BUDOU VYRÁBĚT LOUTKY PŘÍMO NA TĚLO! ROZMĚRŮM SE MEZE NEKLADOU.
V POLIČSKÉM MUZEU SE BUDOU VYRÁBĚT LOUTKY PŘÍMO NA TĚLO! ROZMĚRŮM SE MEZE NEKLADOU.

Zábava
Kdy: 09.11.2019
Čas: 14:00 - 16:00
Kde: Polička, CENTRUM BOHUSLAVA MARTINŮ V POLIČCE - MĚSTSKÉ MUZEUM A GALERIE POLIČK
Českomoravské pomezí
Polička

V rámci interaktivní ochotnické výstavy v poličském muzeu se 9. listopadu 2019 uskuteční tvořivé odpoledne pro děti. Vyrábět se bude loutka v jejich velikosti, ať už měří metr nebo dva!
„Nevíte, co dělat v nevlídných podzimních dnech? Co takhle popustit uzdu své kreativitě a fantazii! Přijďte si k nám do muzea vyrobit loutku na tělo, velkou jako vy sami. Inspiraci získáte ve výstavě V hlavní roli divadlo… aneb 200 let poličských ochotníků,“ uvádí kurátorka akce Mgr. Simona Valachová.

„Loutku si pak děti dozdobí samolepkami, duhovými papíry a barvami, čím kdo bude chtít. Na podiu v divadelním sále si pak každý bude moc sehrát scénku podle vlastního scénáře a pro ty, kdo mají nenechavé prsty je připravené stínové divadlo, kde mohou předvést svůj talent a znázornit třeba kočku nebo papouška,“ dodává.

Dílna se koná 9. 11. 2019 od 14.00 do 16.00 hodin v poličském muzeu. Vstupné je 50 Kč. Cena, kterou zaplatíte, zahrnuje materiál na výrobu loutky a návštěvu divadelní výstavy. Na té si mimo jiné můžete vyzkoušet různé divadelní kostýmy, zapůjčené místními ochotníky. Zahrát si loutkové divadlo a vyzkoušet si tak, jaké to je být dramatikem a vymýšlet zábavné divadelní hry.

Více na www.cbmpolicka.cz


Cena: neuvedena


E-mail: muzeum@muzeum.policka.org

Organizátor: cbm

Další informace lze stáhnout zde (Vytvarna-dilna-pro-deti--Loutka-na-telo_1.jpg)
.

Soubor zaslal zadavatel akce. Neneseme zodpovědnost za kvalitu nebo případnou škodlivost těchto dat.


O projektu | Kontakty | Napište nám | Zákaznická zóna | Ceník reklamy | Ochrana osobních údajů | Cookies | Partneři | Ikona pro zpětný odkaz