Podrobné vyhledávání ve všech kategoriích  

Výhodné balíčky

Náhodný tip


Novinky InfoČeskoPočasí v ČR

meteopress.cz meteopress.cz

Beskydy

Přihlášení
Login
Heslo


TOPlist
Akce


SOLAMENTE NATURALI - CYKLUS KOMORNÍCH KONCERTŮ
SOLAMENTE NATURALI - CYKLUS KOMORNÍCH KONCERTŮ

Koncert
Kdy: 26.11.2019
Kde: Vsetín, VSETÍN
Beskydy
Vsetín

Na šlechtický dvůr i do lidového podzámčí vás zavede 15 členný mezinárodní barokní soubor Solamente Naturali z Bratislavy, který slavnostně zahájí letošní Cyklus komorních koncertů, a to v úterý 26. listopadu od 18.30 hodin v Divadle v Lidovém domě.

Slovenský barokní soubor Solamente Naturali přijíždí do Vsetína s Autorem mezinárodně úspěšného koncertního programu „MUSICA GLOBUS“ je Miloš Valent, uznávaný barokní houslista a umělecký vedoucí slovenského barokního souboru Solamente Naturali. Program je symbiózou lidové hudby různých evropských proveniencí a jejich inspirací v geniálních skladbách barokního mistra Georga Philippa Telemanna. Přijměte pozvání na výlet do první poloviny 18. století, a to nejen do uherských rovin, ale i do slovenských hor, za lidovými "fidlery" do Skotska, kuruckými bojovníky do Panonské nížiny či na dvůr otománského sultána. Vedle Telemannových skladeb zazní i lidovou hudbou inspirované dílko jeho barokního současníka Antonia Vivaldiho "Ala rustica". Multiinstrumentálním sólistou projektu na nejrůznější dechové nástroje a cimbál je Jan Rokyta.

V rámci slavnostního koncertu bude prezentováno i zbrusu nové CD Musica Globus live, které orchestr natočil v roce 2013 v legendárním Haydnově sálu zámku Esterháza v maďarském Fertödu.

Nenechte si ujít temperamentní program, který osciluje mezi lidovým a klasickým žánrem a který je každou svou notou pravdivý a inspirující!

Vstupné: 260 Kč předprodej, 300 Kč v den akce, 220 Kč senioři a žáci ZUŠ, děti do 10 let zdarma. Předprodej vstupenek probíhá na pokladně kina Vatra a on-line


O projektu | Kontakty | Napište nám | Zákaznická zóna | Ceník reklamy | Ochrana osobních údajů | Cookies | Partneři | Ikona pro zpětný odkaz