Podrobné vyhledávání ve všech kategoriích  

Výhodné balíčky

Náhodný tip


Novinky InfoČeskoPočasí v ČR
meteopress.cz meteopress.cz

Lyžařské areály a střediska, aktuální sněhové podmínky i-Skiservis

Beskydy

Přihlášení
Login
Heslo


TOPlist
Akce


Ocenění pro Valašské muzeum v přírodě
Ocenění pro Valašské muzeum v přírodě
Kdy: 30.10.2016
Kde: Rožnov pod Radhoštěm, ROŽNOV POD RADHOŠTĚM
Beskydy
Rožnov pod Radhoštěm

Prestižní ocenění ve 4. ročníku firem, kterých si lidé váží, projektu Český Goodwill 2016, převzal ve čtvrtek 20. 10. 2016 ve dvoraně Českého muzea hudby také ředitel Valašského muzea v přírodě Ing. Jindřich Ondruš.
Hlavní mediální partner akce společnost Lagardere Active ČR ocenila Valašské muzeum v přírodě, které atraktivní a nezapomenutelnou formou představuje zvyky a tradice našich předků.
„Jsem velmi poctěn oceněním odborné veřejnosti. Těší mne, že naše úsilí při uchování odkazu našich předků je každoročně naplňováno a návštěvník u nás může zažít neopakovatelnou atmosféru „živého muzea“. Velmi děkujeme za ocenění a hlasy v on-line hlasování, sdělil Jindřich Ondruš, ředitel muzea.
Cíle projektu Český Goodwill je ocenit poctivou práci a odpovědný přístup k okolí podniku v rámci jeho podnikatelských aktivit, motivovat širokou veřejnost kpozitivnímu myšlení a vyzdvihnout tradiční morální hodnoty.
Na ocenění Český Goodwill 2016 bylo přijato celkem 111 platných nominací. Do finále postoupilo 74 firem. Akce proběhla za účasti Jaroslavy Pokorné Jermanové, 1. místopředsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, a Oldřicha Lomeckého, starosty městské části Praha 1.

Další informace lze stáhnout zde (C_MC_Praha_1c-resized.jpg)
.

Soubor zaslal zadavatel akce. Neneseme zodpovědnost za kvalitu nebo případnou škodlivost těchto dat.


O projektu | Kontakty | Napište nám | Ceník reklamy | Ochrana osobních údajů | Partneři | Ikona pro zpětný odkaz