Podrobné vyhledávání ve všech kategoriích  

Výhodné balíčky

Náhodný tip


Novinky InfoČeskoPočasí v ČR

meteopress.cz meteopress.cz

Beskydy

Přihlášení
Login
Heslo


TOPlist
Úvod - Krušné hory a podkrušnohoří - Chaty

mapa
Tip: zvolte region z mapy
Zobrazit celou ČR
Zvoleno: Krušné hory a podkrušnohoří - Chaty

Region
Zaměření
Typ
Obec
Krkonoše, Lužické hory a Liberecko, Slovácko a Bílé Karpaty, Písecko, Strakonice a Táborsko, Jižní Čechy, Hrubý a Nízký Jeseník, České středohoří a Žatecko, Orlické hory a podhůří, Český ráj, Český les, Chodsko a Stříbrsko, Praha hl.m., Střední Čechy západ, Plzeňsko, Střední Čechy severovýchod Polabí, Českomoravské pomezí

Ubytování - Krušné hory a podkrušnohoří - Chaty

Třídění seznamu podle: Kategorie Název (123)Region Návštěvnost

<< předchozí  [celý seznam (69 položek)]  1  2  3  4  další >>
ČESKÝ KRUMLOV – MĚSTSKÁ PAMÁTKOVÁ REZERVACE – PAMÁTKA UNESCOŠumava
Český Krumlov
Kapacita bez přistýlek: Český Krumlov je jednou z nejvýznamnějších českých městských památkových rezervací. Vyhlášena byla ..., v ceně od (osoba/noc)

HRAD RABÍ (NKP)Šumava
Sušice
Kapacita bez přistýlek: Nejstarší část hradu ve formě vysoké obytné věže (donjonu) vznikla v polovině 14. století. Během ..., v ceně od (osoba/noc)

KLÁŠTER BOŽÍHO MILOSRDENSTVÍ NOVÉ HRADYŠumava
Nové Hrady
Kapacita bez přistýlek: Klášter řádu servitů byl založen v roce 1678 Ferdinandem Buquoyem. Byl vybudován v raně barokním ..., v ceně od (osoba/noc)

STÁTNÍ HRAD NOVÉ HRADY (NKP)Šumava
Nové Hrady
Kapacita bez přistýlek: Hrad Nové Hrady byl postaven na ostrohu obtékaném říčkou Stropnicí a Novohradským potokem zřejmě ..., v ceně od (osoba/noc)

ZÁMEK ČESKÝ KRUMLOV (NKP, UNESCO)Šumava
Český Krumlov
Kapacita bez přistýlek: , v ceně od (osoba/noc)

ZÁMEK VIMPERK (NKP)Šumava
Vimperk
Kapacita bez přistýlek: Renesanční zámek ve Vimperku stojí na ostrohu nad údolím potoka, kterým vedla dálková cesta do Bavor. ..., v ceně od (osoba/noc)

BAROKNÍ LÉKÁRNA U BÍLÉHO JEDNOROŽCE V KLATOVECHŠumava
Klatovy
Kapacita bez přistýlek: Barokní lékárna U bílého jednorožce v Klatovech na náměstí Míru č. 149/I je součástí Vlastivědného ..., v ceně od (osoba/noc)

BUQUOYSKÁ HROBKA NOVÉ HRADYŠumava
Nové Hrady
Kapacita bez přistýlek: Hrobka byla vybudována pro hraběcí rodinu Buquoy v letech 1902-1904 v pseudogotickém slohu buquoyským ..., v ceně od (osoba/noc)

DĚKANSTVÍ NETOLICEŠumava
Netolice
Kapacita bez přistýlek: Děkanství v Netolicích představuje soubor pozdně klasicistních staveb, vzniklých přestavbou starší ..., v ceně od (osoba/noc)

EXPOZICE LIDOVÉ ARCHITEKTURY CHANOVICEŠumava
Chanovice
Kapacita bez přistýlek: Jedná se o volně přístupný skanzen památek lidové architektury jihozápadních Čech. Skanzen shromažďuje ..., v ceně od (osoba/noc)

HRAD KAŠPERKŠumava
Kašperské Hory
Kapacita bez přistýlek: Gotický hrad byl založen v roce 1356 Karlem IV. Sloužil především k ochraně nedalekých zlatých dolů, ..., v ceně od (osoba/noc)

HRAD ROŽMBERK NAD VLTAVOU (NKP)Šumava
Rožmberk nad Vltavou
Kapacita bez přistýlek: Renesanční hrad byl vyhlášen národní kulturní památkou. První zmínka o původním hradu pochází z ..., v ceně od (osoba/noc)

HRAD VELHARTICE (NKP)Šumava
Velhartice
Kapacita bez přistýlek: Hrad Velhartice nechal postavit na počátku 14. století Bušek z Velhartic. V 15.století byl hrad ..., v ceně od (osoba/noc)

HRADIŠTĚ OBŘÍ HRAD NA ŠUMAVĚŠumava
Kašperské Hory
Kapacita bez přistýlek: Nejvýše položené pravěké hradiště v Čechách se nacházelo nad hlubokým zářezem Losenice u současného ..., v ceně od (osoba/noc)

JEZUITSKÝ KOSTEL POČETÍ PANNY MARIE A SV. IGNÁCE - KLATOVYRegiony
Šumava
Kapacita bez přistýlek: V roce 1656 byly položeny základy jezuitského chrámu. Staviteli byli Dominik Ursini a Carlo Lurago.V ..., v ceně od (osoba/noc)

KAPLE SV. ANNY A KŘÍŽOVÁ CESTA V ŽELEZNÉ RUDĚŠumava
Železná Ruda
Kapacita bez přistýlek: Na křižovatce u Městského úřadu se dejte směrem nahoru a dále kolem hotelu Strnadovy boudy, pak ..., v ceně od (osoba/noc)

KAPLE SV. ANTONÍNA A SV. BARBORY V ŽELEZNÉ RUDĚŠumava
Železná Ruda
Kapacita bez přistýlek: Kapli najdete pod železniční zastávkou Železná Ruda - město, při silnici směrem na Špičák. Typická ..., v ceně od (osoba/noc)

KELTSKÉ OPPIDUM TŘÍSOV (NKP)Šumava
Holubov
Kapacita bez přistýlek: Jedná se o archeologickou památkovou rezervaci významného keltského opevněného města, tzv. oppida, ..., v ceně od (osoba/noc)

KLÁŠTER VYŠŠÍ BRODŠumava
Vyšší Brod
Kapacita bez přistýlek: Klášter byl založen roku 1259 Vokem z Rožmberka . Prvních 12 mnichů se svým opatem sem přišlo z ..., v ceně od (osoba/noc)

KLÁŠTER ZLATÁ KORUNA (NKP)Šumava
Zlatá Koruna
Kapacita bez přistýlek: Cisterciácký klášter Zlatá koruna, národní kulturní památka, byl založen Přemyslem Otakarem II. ..., v ceně od (osoba/noc)

<< předchozí  [celý seznam (69 položek)]  1  2  3  4  další >>
Nenašli jste v seznamu co jste hledali? Dejte nám svůj tip.
O projektu | Kontakty | Napište nám | Zákaznická zóna | Ceník reklamy | Ochrana osobních údajů | Cookies | Partneři | Ikona pro zpětný odkaz